Pirmadienio horoskopas 01-24

Avinas – Bus sunku išlikti santūriems: kvailos mintys, negeri prisiminimai, senos nuoskaudos neleis likti objektyviems. Galimi apmaudūs nesusipratimai su vadovu, tėvais, mylimu asmeniu.

Tauras – Vargu ar sugebėsite teisingai įvertinti situaciją: optimizmas gali suklaidinti ir pakenkti. Saugokite savo paslaptis, ypač susijusias su romantiškais nuotykiais. Pavojai laukia kelyje. Gali tekti aktyviau spręsti vaikų, artimų giminaičių problemas.


Dvyniai –
Daug kvailų ir nereikalingų dalykų gali tekti nuveikti namuose ir darbe. Tačiau būkite kantrūs, nesipiktinkite, niekam nieko neaiškinkite. Būkite labai atidūs, jei teks imtis atsakingo darbo, galite padaryti lemtingų klaidų.

Vėžys –
Nieko neteiskite, gal patys dar kaltesni? Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi. Būkite apdairesni ir su dalykiniais partneriais, nerizikuokite finansiniuose dalykuose. Nesipykite su savo vaikais, taip galite juos pastūmėti į negerus dalykus.

Liūtas –
Likite sąmoningi bet kokioje situacijoje. Emocijos gali užvaldyti ir priversti žengti kvailą žingsnį. Venkite svaigalų ir girtų žmonių. Itin būkite apdairūs prie vairo: galimi netikėti automobilio gedimai. Nepažeidinėkite eismo taisyklių.

Mergelė –
Tai iliuzijų metas, kai galima rimtai apsigauti ne tik tvarkant finansinius reikalus, bet ir meilės srityje. Būkite itin atsargūs su partneriais: jie gali apgauti, išduoti. Blogas laikas ginčytis su sutuoktiniu ir priekaištauti, jums gali būti neatleista.

Svarstyklės –
Šiaip jau apgaulingas laikas: maža klaida bendraujant su vadovybe arba veikiant gali turėti neigiamų pasekmių. Iš jūsų gali būti daug pareikalauta, tačiau nėra tinkamas metas aiškintis santykius su vadovybe, tėvais ar artimaisiais.

Skorpionas –
Pasistenkite atsiriboti, likti nepriklausomi nuo svetimos įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius, tik pabloginsite reikalą. Saugokitės vagių, liežuvautojų. Netikėkit paskalomis.

Šaulys –
Būtų protinga atsisakyti bendravimo, taip išvengsite klaidingų sprendimų. Nepasiduokite provokacijoms, mėginimui šantažuoti: gailėsitės, jei pasiduosite spaudimui ir leisitės į kompromisą.

Ožiaragis –
Nepasikliaukite pirmu įspūdžiu: jokių neapgalvotų ir skubių veiksmų. Nereikėtų pasitikėti ir partnerių pažadais, jų nuomone, nes jūsų savisaugos jausmas bus priblėsęs. Pasaugokite mobiliuosius telefonus.

Vandenis – Saugokite gerą vardą: jūsų reputacijai gali būti suduotas smūgis. Ypač reikėtų saugotis norinčiųjų jus papirkti, patiems irgi nereikėtų siūlyti pinigų, teikti dovanų. Nukentėti galite ir tvarkydami finansinius reikalus. Būkite korektiški bendraudami su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu.

Žuvys –
Likite santūrūs: saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės jums ir aplinkiniams blaiviau pažvelgti į situaciją ir neapsirikti. Tai nelemtų sutapimų, kvailų atsitiktinumų diena, kai nereikia tikėti išgirstais dalykais, skolinti pinigų, daiktų, automobilių ir pasirašyti svarbių dokumentų.

vytautus.com