„Žmonės 2010“: Natalijos Zvonkės triumfas

Sekmadienio vakarą į Vilniaus Ūkio banko teatro areną sugūžėjo visas Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždynas ir net svečiai iš užsienio – pirmąsyk visus juos suvienijo dešimtmetį švenčiantis žurnalas „Žmonės“

Ryškios šviesos, raudonas kilimas , fotoaparatų blykstės, elegantiškos moterys ir pasitempę vyrai – tokio masto renginys Lietuvoje surengtas bene pirmą kartą.

Vakaro rengėjai pasistengė iš peties – kaip ir žadėta, scenoje viena po kitos skleidėsi staigmenos, o vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis laidė šmaikščius sąmojus.

Atviru meilės prisipažinimu tapo R.Ščiogolevaitės ir iš Vokietijos atvykusio jos mylimojo Elvino Dandelio daina. Spinduliuodami šiltus jausmus jie nė neslėpė pametę vienas dėl kito galvas. Jų meilę garsenybių publika sveikino gausiais aplodismentais. „Metų debiutantės“ statulėlė buvo įteikta buvusiai „mokinukei“ Irūnai Puzaraitei. Kaip erotinių fotosesijų modelis ir aktorė šiemet save pabandžiusi mergina neslėpė jaudulio.

Po scenos grando Viktoro Malinausko dainos  viena koja einantis į politiką buvęs primarijus Nerijus Juška  įteikė „Metų sugrįžimo“ apdovanojimą Ingai ir Arūnui Valinskams. „Mes tiesiog laužome stereotipus“, – šypsojosi I.Valinskienė.

Žodžiais „Aš tave myliu galbūt labiau“ klausytojus ir televizijos žiūrovus sužavėjo Andriaus Butkaus ir Onos Kolobovaitės duetas. Pora ne tik dainavo, bet ir sukosi aistringo šokio sūkuryje. Juos ant scenos pakeitė brolis Pijus, įteikęs „Metų poros“ apdovanojimą. Kiek ironiška tai, kad jį gavo Antanas ir Daina Bosai, o juk visi žino, kad verslininkas buvo išsiskyręs. Tiesa, moterys neslėpė susižavėjimo pora – daili D.Bosas suknele pūstu sijonu atskleidė puikią moters  figūrą.

Salė net suošė pamačiusi kitą muzikinį pasirodymą – tikru automobiliu į sceną atvažiavo scenos princas Rytis Cicinas su šokėjomis. Jam apdainavus lietuvaičių grožį, it supermenas iš padangės nusileido Leonardas Pobedonoscevas. „Žvaigždė nukrito“, – taip savo pasirodymą pavadino Leo. Jis pranešė, kad „Metų kelionės“ titulas teko Žilvinui Grigaičiui už kelionę aplink pasaulį per 30 dienų. Vyras mojavo publikai iš ekranų, mat jis šiuo metu yra Sidnėjuje, Australijoje.

Dideliu netikėtumu tapo bendras grupių „Yva“ ir „69 danguje” kūrinys, o vedėjai palygino, jog tai – tarsi „Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ vienoje komandoje.

Buvusi „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė ragindama vyrus negaišti ir pirštis mylimoms moterims įteikė „Metų kapituliacijos“ apdovanojimą Kęstučiui Verslovui. „Ačiū Ramunei ir dukrai, kurios mano šventė kiekvieną dieną“, – mylimoms moterims dėkojo jis.

Po solisto Liudo Mikalausko dainos scenoje pasirodė daugelio garsenybių įvaizdžiu besirūpinantis stilistas Kęstutis Rimdžius. Neslėpdamas džiaugsmo jis įteikė „Metų viršelio“ apdovanojimą Agnei Jagelavičiūtei. Ilga suknele pasipuošusią moterį į renginį atlydėjo mylimasis režisierius Oskaras Koršunovas.

Išskirtinį ir seksualų pasirodymą surengė grupė „Studentės“. Irūną Puzaraitę tiesiai ant scenos užliejo „lietus“. Tuoj pat buvo paskelbtas „Metų projekto“ laureatas. Juo tapo Egmontas Bžeskas, sveikinimą priėmęs iš viešnios iš Rytų. Nuotaikingą kūrinį publikai padovanojo latvių violončelininkų trio „Melo M“.

R.Ščiogolevaitė renginio metu spėjo net tris kartus pasikeisti sukneles – pradėjusi vesti renginį su elegantiška rožine, vėliau pasipuošė trumpa blizgia suknele, o galiausiai ją pakeitė ilga juoda.

Scenoje prie balto fortepijono pasirodęs Deivydas Zvonkus pristatė smaragdinį Telšių chorą. Dainininkai atlikdami ištraukas iš populiarių lietuviškų kūrinių įrodė, kad hitui sukurti tereikia keturių akordų. Publika plojo atsistojusi ir net išsireikalavo pakartojimo.

Netrukus atėjo ilgai laukta akimirka – scenoje pasirodė žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Daina Žemaitytė. „Žvaigždė ne vien ta, kuri labai gražiai dainuoja ar šoka. Žvaigždė yra ta, kuri nuspalvina pramogų pasaulį“, – sakė ji. „Metų žvaigždės“ titulas atiteko besilaukiančiai Natalijai Zvonkei. „Ši moteris galėtų rašyti knygas, kaip tapti žvaigžde“, – gyrė „Žmonių“ redaktorė.

„Aš tikėjausi, kad tokiais atvejais perspėja, todėl kalbos nepasiruošiau. Labai keista, manau, buvo vertesnių. Belieka tik visiems padėkoti, o už didžiausius įvykius turiu padėkoti savo būsimam vyrui“, – šypsojosi laiminga N.Zvonkė.

Vakarą kūrinių „Show Must Go On“ pabaigė O.Kolobovaitės ir L.Mikalausko duetas drauge su Šiaulių choru.

Visi laimėtojai:

METŲ DEBIUTAS – Irūna Puzaraitė;
METŲ SUGRĮŽIMAS – Inga ir Arūnas Valinskai;
METŲ PORA – Daina ir Antanas Bosai;
METŲ KELIONĖ – Žilvinas Grigaitis;
METŲ KAPITULIACIJA – Kęstutis Verslovas;
METŲ VIRŠELIO MERGINA – Agnė Jagelavičiūtė;
METŲ PROJEKTAS – Egmontas Bžeskas
METŲ ŽVAIGŽDĖ – NATALIJA ZVONKĖ

 

Nuoroda į straipsnį

 

{15min}