2009 m. gegužės 22 d. Penktadienis

142 metų diena, 21 metų savaitė.

Saulė teka 05:02, leidžiasi 21:31. Dienos ilgumas 16:29. Oro temperatūra dieną nuo +10 iki +12, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 6-8 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +8 iki +10, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 2-4 m/s.

Dienos patarimas – Daug draugiškų ryšių nutraukta, daug namų paversta griuvėsiais patikėjus šmeižtu. (Lukianas)

Dienos prietaras – Iššukuotų plaukų negalima paleisti pavėjui – niekada nesusikursi laimės.

Sveikiname – Eimantus, Aldonas, Julijas, Elenas.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.63 3,77 3,12 1,61

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,49 3.05

1,58

Dienos vaizdelis.

Avinas
Diena nepašykštės emocinės įtampos asmeniniuose santykiuose. Niekur neskubėkite, nedarykite spaudimo ir jam nepasiduokite. Mažiau kreipkite dėmesio į artimų žmonių kaprizus, ypač jei jie nepagrįsti.

Tauras
Jei ieškosite nuotykių, jų rasite, bet džiaugsitės neilgai. Po to ateis metas mokėti už malonumus. Atiduokite skolas, atsikratykite susikaupusio šlamšto, peržiūrėkite dokumentus. Prižiūrėkite vaikus, globotinius.

Dvyniai
Šiandien ne itin seksis konsultuotis teisės klausimais, mokytis ar dalyvauti intelektinėse diskusijose, ruošti publikacijas, nors galbūt kaip tik tai bus svarbu. Sudėtingų konkrečių klausimų nespręskite, nerizikuokite pinigais, turtu.

Vėžys
Šiandieną netrūks darbų ir kalbų apie juos. Kai kurie jūsų motyvai, ketinimai bei poelgiai gali būti suprasti klaidingai arba, atvirkščiai, iššifruoti taip teisingai, kad nuo to tik blogiau jums. Galvokite, ką kalbate ir darote.

Liūtas
Labiau pasikliaukite savimi ir nepasakokite atsitiktiniams pažįstamiems nei apie savo laimėjimus, nei apie bėdas. Pasisaugokite finansinio ar kitokio išnaudojimo, apgaulės.

Mergelė
Diena nepalanki aktyviems veiksmams, konkretiems sprendimams. Būsite kupini apgaulingų iliuzijų arba galite susidurti su intrigomis, apgaulėmis. Be rimto reikalo nesireikškite viešai, jei nenorite prisidaryti problemų.

Svarstyklės
Pasistenkite, kad nebūtų viešai aptarinėjami jūsų šeimyniniai nesutarimai, artimųjų trūkumai. Tikriausiai mėginsite susitarti dėl naujų užsakymų, pareigų, darbo ar pan. Konkretumo ir realių garantijų šiandien nesitikėkite.

Skorpionas
Būsite linkę bendrauti, dalintis idėjomis net su tais, kurie gali jomis savanaudiškai pasinaudoti ir palikti jus „ant ledo“. Toks patiklumas gali būti nuostolingas. Tačiau diena neturėtų nuvilti, jei praleisite ją ramiai, buitiškai.

Šaulys
Šiandien galimi nelengvi kontaktai. Galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jei pasiduosite abejotinoms pagundoms, silpnybėms. Tikėtina, kad gausite nerimo keliančią žinią iš artimo žmogaus. Nepraraskite budrumo kelyje.

Ožiaragis
Viskas bus gana neblogai, jei rinksitės namų židinį, įprastą aplinką bei ramų laisvalaikį su šeima. Keisti eksperimentai bei nuotykiai nieko gero neduos. Pasisaugokite sukčių, aferistų, ir patys nesukčiaukite.

Vandenis
Šiandien nerimo gali sukelti mylimas žmogus, vaikai. Jei buvote paskyrę pasimatymą, neatsisakykite jo, bet nesiveržkite į abejotinus nuotykius. Kažin ar verta pradėti rizikingą žaidimą. Netrukus galite pasigailėti dėl savo avantiūros.

Žuvys
Šiandien savo aplinkoje pastebėsite nemalonių smulkmenų, trikdančių harmoniją. Galbūt visaip stengsitės užpildyti kai kurias savo žinių, darbų ar piniginės spragas. O gal kažkas primins negrąžintą skolą, paprašys nemalonios paslaugos.

 

www.vytautus.com