Horoskopas penktadieniui 07-15

Avinas – Gyvenimas parodys, kur esate neteisūs, ir privers tai pripažinti, ko nors atsisakyti. Netinkamas laikas imtis sudėtingų dalykinių užduočių, veltis į konfliktus, konkurencinę kovą.

Tauras – Mažiau vilkitės, planuokite: netikėtai viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Galimi keisti pokyčiai: tai, kas anksčiau nepatiko, dabar gali pasirodyti visai miela, o tai, ką mėgote, – priešingai. Atsiskleis tikrieji draugai.

 

Dvyniai – Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims. Nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų.

 

Vėžys – Sudėtingas metas. Nesiimkite nieko nauja, netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu.

 

Liūtas – Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau pasiūlymus, ypač dėl darbo, priimkite tik labai gerai pasvėrę.

 

Mergelė – Jei saugote savo darbo vietą, būkite atidūs atlikdami kasdienes užduotis. Pirmoji dienos pusė labiau palankesnė negu antroji.

 

Svarstyklės – Laikas stabtelėti, imtis tik kasdieninių reikalų. Nepalanku žadėti, įsipareigoti, ypač jei kas spirs greitai apsispręsti.

 

Skorpionas – Jei neskubinsite įvykių, į viską reaguosite ramiai ir taikiai, diena praeis neblogai. Turite būti atidūs, kaip klostysis santykiai su vaikais, – nepykite ant jų, kad ir ką jie iškrėstų. Būkite atsargesni su žmonėmis, kuriuos matysite pirmą kartą.

 

Šaulys – Aplinkiniai labiau pastebės ir primins jūsų trūkumus, klaidas (o ne nuopelnus). Tačiau įsiklausykite į jų žodžius, tai šiandien ir ateityje apsaugos nuo iliuzijų, rimtų pasirinkimo klaidų ir nelaimių.

 

Ožiaragis – Būtų gerai neprarasti kantrybės, kitaip tie, kurie šalia jūsų, ypač sutuoktinis, taps jūsų nepasitenkinimo auka. Netinkamas laikas rizikuoti pinigais, veltis į romantiškus nuotykius.

 

Vandenis – Sudėtingas laikas: norėsis tiltus sudeginti, deja, gali tekti susidurti su įvairiais nesmagumais, tam tikra moraline prievarta. Nesikarščiuokite, nespręskite nesusipratimų piktuoju. Galimas netikėtas nusivylimas mylimu žmogumi ar senu bičiuliu. Bloga diena pirkti techniką ir įrankius.

 

Žuvys – Ši diena privers atsipeikėti, atsisakyti bent dalies iliuzijų. Mažiau norėkite ir planuokite: vargu ar visur ir viską suspėsite. Pasisaugokite priešų, neįsivelkite į jų rezgamas intrigas.

 

Šaltinis: vytautus.com