„Facebook“ nuo rytojaus keičia privatumo nustatymus

„Facebook“ ėmėsi ryžtingų permainų nustatant, kaip vartotojai galės keisti savo privatumo nustatymus. Nuo šiol kiekvienas pranešimas „ant sienos“ turės savo individualų nustatymą, kas galės jį matyti, informuoja BBC.

Tai naujausias „Facebook“ mėginimas vartotojams suteikti daugiau privatumo didžiausiame pasaulyje socialiniame tinkle.

 

Nuo šiol prieš pasirodant bet kokiai asmeninei informacijai apie vartotoją (pavyzdžiui, priskiriamai (angl. tag) nuotraukai ar vaizdo medžiagai), pastarasis turės sutikti, kad pranešimas atsirastų ant jo sienos.

 

Manoma, kad ši naujovė padės išvengti atvejų, kai asmens vardas ir pavardė yra panaudojami prie įžeidžiančių nuotraukų.

 

Vartotojas prie kiekvieno savo įrašo galės nustatyti, kam jis yra skirtas: atviras, draugams arba individualiai parinkti nustatymus.

 

Taip pat galės pašalinti paskyrimą (angl. tag), susijusį su jo paties vardu ir pavarde. Tačiau paskyrimus bus galima daryti ne tik draugams.

 

„Facebook“ viceprezidentas Chrisas Coxas teigia, kad tvarkos pakeitimas nereiškia, jog senoji sistema buvo bloga. Anot jo, manoma, kad naujoji sistema bus tiesiog geresnė. Jis taip pat pažymėjo, kad šie pakeitimai yra susiję su „Facebook“ planais leisti šiuo socialiniu tinklu naudotis asmenims iki 13 metų. Apie tai jau anksčiau užsiminė tinklo įkūrėjas Markas Zuckerbergas.

 

{alfa2}