Dėmesio, sirgaliai! Trečiadienį dar bus galima įsigyti bilietų į „Eurobasket 2011“, tarp jų – ir į Lietuvos rinktinės rungtynes

Trečiadienį nuo 12 val. „Tiketa“ kasose pasirodys papildomų bilietų į 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionatą („EuroBasket 2011“). Bus galima įsigyti bilietų ir į Lietuvos rinktinės rungtynes.

„Tai buvo numatyta pagal bilietų platinimo strategiją. Neabejojome, kad dalį skirtų bilietų grąžins FIBA ir čempionate dalyvaujančių valstybių federacijos. Juos, kaip ir žadėjome, iškart paleisime į prekybą“, – sako „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas.

 

„Tiketa“ kasose bus parduota daugiau nei 500 bilietų į grupės rungtynes Panevėžyje, kur žais Lietuvos rinktinė, 300 bilietų į galimas lietuvių rungtynes Vilniaus etape rugsėjo 7, 9 ir 11 dienomis, taip pat daugiau nei 3000 bilietų į finalinį etapą Kaune. Vienas asmuo vienu pirkimu galės įsigyti ne daugiau kaip du bilietus į Lietuvos rungtynes.

 

„Visus bilietus į rungtynes, kurias žais arba numatoma, kad žais Lietuvos rinktinė, bus galima įsigyti tik „Tiketa“ kasose. Bilietų į kitas rungtynes, kurių nežais Lietuvos rinktinė, bus galima įsigyti ir internetu“, – sako M. Špokas.

 

Europos vyrų krepšinio čempionatas rugpjūčio 31 — rugsėjo 18 dienomis vyks šešiuose miestuose: Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Klaipėdoje vyks grupės rungtynės, Vilniuje rungtyniaus 12 pajėgiausių rinktinių, o finaliniame etape Kaune žais 8 komandos, kurios kovos ne tik dėl medalių, bet ir kelialapių į Londono olimpiadą.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}