"Mažeikiai" nebeturi kur trauktis

„Mažeikių” krepšininkai pralaimėję pirmąsias pusfinalio rungtynes nebeturi kur trauktis ir jau šiandien namuose ginklus dar kartą surems su patyrusia Prienų „Rūdupio” ekipa. Pirmąsias pusfinalio rungtynes mažeikiškiai pralaimėjo 15 taškų skirtumu, nors ketvirtąjame kėlinyje buvo priartėję iki 9, o prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė net 27 taškais.

„Mažeikiai” serijoje iki trijų pergalių šiandien turi progą išlyginti rezultatą, juolab jie namuose per visą šį NKL sezoną laimėjo 19 rungtynių, o pralaimėjo vos 2 kartus, Utenos „Juventus LKSK” ir ne kam kitam, o Prienų „Rūdupiui”. Rungtynės Mažeikiuose šiandien prasidės 18:00 valandą. Visus krepšinio aistruolius kviečiame palaikyti savo komandos!