Horoskopas pirmadieniui 06-13

Avinas – Tai laukimo (arba poilsio) metas, kai aktyvios pastangos neduoda norimų rezultatų, juolab pasitenkinimo. Reikalams tvarkyti tinkamas laikas nebent iki pietų. Moterims šiandien palanku tikrintis sveikatą.

Tauras – Būsite darbingi, bet kiek irzlūs. Sėkmingas laikas veiklai iki pietų: naujos idėjos, įkvėpimas. Tačiau vėliau daug neplanuokite, išaugs nesėkmių tikimybė.

Dvyniai – Ko gero, bus neišvengiamos priverstinės išlaidos. Kita vertus, gali pavykti rasti būdą greitai, nors nelengvai užsidirbti nemenką pinigų sumą. Vakare nepasiduokite azartui. Nebendraukite su tais, kurių nemėgstate, ir venkite bet kokių ginčų.

 

Vėžys – Iki pietų puikus metas svarbiems dalykiniams susitikimams. Kad ir kuo šiandien užsiimsite, nesistenkite visiems patikti ir įtikti.

 

Liūtas – Iki pietų verta su vadovybe aptarti jūsų karjeros, finansines perspektyvas, vakaras liūdnokas – imkitės tik visiškai neišvengiamų reikalų. Venkite aiškintis santykius tiek darbe, tiek šeimoje.

 

Mergelė – Pakaks energijos ir įkvėpimo, kad sunkią užduotį įveiktumėte lengvai. Kvieskitės į pagalbą savo vaikus. Pasidalykite savo rūpesčiais ir su mylimu asmeniu.

 

Svarstyklės – Netikėta pagalba gali ateiti iš žmogaus, kurį menkai pažįstate. Būkite atidūs su darbo technika ir automobiliu. Pasaugokite sveikatą, ypač vakare.

 

Skorpionas – Dažniau pagalvokite: ar jūs objektyvūs? Galimas dalykas, kad vakare visai be reikalo galite nusivilti artimu, mylimu žmogumi, sutuoktiniu, savo vaikais ir ilgai brandintais sumanymais.

 

Šaulys – Geriausia būtų, jei šiandien tiesiog dirbtumėte, bendrautumėte neskubėdami, nelenktyniaudami, nepykdami ir nekerštaudami.

 

Ožiaragis – Geras laikas svarbiems susitikimams su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Nepiktnaudžiaukite pasitikėjimu, neapgaudinėkite. Neužsidekite auklėjimo aistra vakare – atstumsite tuos, kuriems norėjote gero.

 

Vandenis – Jei gausite pasiūlymą dėl veiklos iki pietų, verta sutikti, tačiau vėliau keblus laikas ir į naujus pasiūlymus verta reaguoti atsargiai. Vakaras įtemptas, pagalvokite – gal jūsų reikalavimai artimiesiems kiek perdėti?

 

Žuvys – Moterims tinkamas laikas priimti ryžtingus sprendimus dėl karjeros, šeimos. Būkite atidūs draugų patarimams, nuomonei labiau nei savajai.

 

Šaltinis: vytautus.com