Maudymosi kostiumėlis, tinkantis jūsų figūrai

Kaip išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį? Daugelis žavisi pačiais madingiausiais. Bet ar iš tikrųjų jie tinka tavo figūrai? O gal ne tik nepaslepia, bet netgi išryškina tavo figūros trūkumus? Būk tikra, kad šią vasarą pasirinksi tai, kas sukurta būtent tau!

Maža krūtinė

Jei manai, kad viršuje tau stinga moteriškų apvalumų, žvalgykis maudymosi kostiumėlių su pakietinimu. Tiesa, kaušeliai negali būti atšokę nuo krūtinės ir styroti savarankiškai – jie turėtų idealiai priglusti prie tavo dvynukių, jas prilaikyti ir subtiliai suformuoti apvalumus, kurių tau mažumėlę stinga.

Tau taip pat idealiai tiks plačios juostos tipo liemenėlė be petnešų, gausiai dekoruota raukinukais, pakabučiais, kitomis detalėmis. Viršutinės kostiumėlio dalies raštas – geometrinės formos ar kiti ryškiaspalviai ornamentai.

 

Venk plačių kelnaičių aukštu juosmeniu, geriau rinkis bikini tipo maudymosi kostiumėlį.

 

Didelė krūtinė

 

Jei didelė krūtinė proporcingai atitinka tavo sudėjimą ir kitos kūno vietos nekelia problemų – tu neturi ko slėpti, belieka tik didžiuotis moteriškomis formomis! Tačiau vizualiai nukreipti nuo krūtinės dėmesį (tikėtina, kad pernelyg dažnai į ją susmingantys žvilgsniai ilgainiui ima erzinti), padės tinkama viršutinė kostiumėlio dalį. Ji turėtų būti tamsesnio atspalvio nei kelnaitės. Vizualiai susiaurins krūtinę liemenėlė, marginta horizontaliomis juostelėmis, prilaikoma plačių petnešėlių.

 

Labiausiai turėtum vengti pernelyg siauros viršutinės dalies.

 

Platūs klubai ir atsikišęs pilvukas

 

Tokio sudėjimo merginai idealiai tiks šortukų tipo kelnaitės paaukštintu juosmeniu. Jos turėtų būti tamsios, vienspalvės. O liemenėlė – ryškiaspalvė, krentanti į akis. Taip sukursi trokštamas proporcijas savo figūrai. Taip pat tiks ir tamsus vientisas maudymosi kostiumėlis.

 

Venk kelnaičių pažemintu juosmeniu ir stringų – su jais tavo užpakaliukas tik dar labiau padidės.

 

Aukšta ir liekna

 

Tau tikrai pasisekė, tavo figūros gali pavydėti daugybė moterų ir merginų. Bet jei trokšti sau suteikti daugiau moteriškumo, rinkis ryškiaspalvius, žaismingus maudymosi kostiumėlius, kelnaites pažemintu juosmeniu, liemenėles-juostas, puoštas kanteliais, raukinukais ir kt.

 

Geriau venk aiškiai išreikšto sportinio stiliaus ir tamsių spalvų. Ir nepirk kostiumėlio su vertikaliais ornamentais – jis tave dar laviau „pailgins“.

 

Siauri pečiai

 

Plonutės, toli viena nuo kitos atitrauktos petnešėlės pečių liniją vizualiai prailgins. Viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis turėtų būti ryški, dekoruota, o kelnaitės – vienspalvės, pageidautina – tamsesnės.

 

Plačios petnešos, ypač apsivejančios aplink kaklą, ir apskritai ties kaklu susegami maudymosi kostiumėliai tau tikrai nerekomenduojami! Ir nesirink margintų horizontaliais ornamentais.

 

Platūs pečiai

 

Su tokiu trūkumu efektyviai padeda kovoti ties kaklu susegami maudymosi kostiumėliai gilia iškirpte, taip pat vientisi kostiumėliai giliai iškirpti ties pažastimis. Maudymosi kostiumėlio viršus turėtų būti tamsesnis nei apačia, taip labiau akcentuosi klubus, o ne viršutinę kūno dalį.

 

Petnešėlės su puošybos detalėmis – ne tau. Kaip ir sportinio tipo liemenėlė – ji tik dar labiau išplatins pečius.

 

Žemas ūgis, trumpos kojos

 

Tau puikiausiai tiks maža, trumpučių marškinėlių tipo viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis ir bikini tipo kelnaitės paaukštintu juosmeniu, ties klubais raišteliu surišamos kelnaitės arba aukštai iškirpti stringai – visa tai optiškai pailgins kojas.

 

Venk šortukų tipo kelnaičių pažemintu juosmeniu.

 

Šaltinis: eli.lt

 

{parasas}