Mažeikiškiai – Lietuvos stalo teniso čempionai

Balandžio 30 d., šeštadienį, Kaune pasibaigė Lietuvos komandinis stalo teniso čempionatas. 2010–2011 m. sezoną sėkmingai baigė Mažeikių „Vijurko“ klubo vyrų ir merginų komandos.

Mažeikų „Vijurkas-1“ vyrų komanda (Marius Bučys, Arnoldas Domeika, Algirdas Sriubas, treneris Raimondas Jackevičius) finale rezultatu 5-2 įveikė praėjusio čempionato nugalėtojus Kauno „Ricoh-JSO-Topsas“ komandą ir tapo Lietuvos čempionais.

Komandos treneris R. Jackevičius džiaugėsi, kad per daugiau nei 15 klubo gyvavimo metų Mažeikų stalo tenisininkai jau šeštą kartą įrodė esantys stipriausi šalyje.

Mažeikių „Vijurko“ merginų komanda (Žaneta Brasaitė, Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė, Kristina Vaškevičiūtė, treneris Raimondas Jackevičius) taip pat patvirtino esanti tarp lyderių Lietuvoje. Finale merginos nusileido tik „Vilniaus Universiteto“ komandai. Antrus metus iš eilės mažeikiškės stalo tenisininkės iškovojo sidabro medalius.