Naujuosius metus „Mažeikiai“ pradėjo pergalingai

Sausio 6 dieną, penktadienį, trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikių“ (13-10) klubas, kuris namuose antroje rungtynių pusėje 74:65 (15:13, 22:26, 28:16, 8:10) nugalėjo „KK Radviliškį-Juodelius“ (14-9).

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje, kuomet teisėjų darbu nepatenkintas A.Rudys užsidirbo techninę pražangą. „Radviliškis“ tuomet sumetė abi baudas ir priartėjo iki 4 (48:44), tačiau tuomet K.Petersas smeigė tritaškį, o po poros minučių „Mažeikiai“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Susikurtą pranašumą šeimininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Ekipoje debiutavęs Kraigas Petersas per 25 minutes pelnė 13 (0/1 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, ½ baudos) taškų, perėmė 2 kamuolius tačiau 4 kartus suklydo.

Sausio 7 dieną, šeštadienį, mažeikiškiai išvykoje išvykoje 85:83 (17:24, 23:20, 30:14, 15:25) nugalėjo Vilniaus „Perlą-MRU“ (12-12).

„Mažeikiams“ šiose rungtynėse nepadėjo D.Vaitelis, reabilitaciją po traumos atliekantis M.Šidlauskas ir problemų dėl nugaros turintis V.Kazlauskas.

Antrojo kėlinio viduryje šeimininkai turėjo solidžią persvarą (36:23), tačiau netrukus „Mažeikiai“ pradėjo ją mažinti, o vos tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui 15 taškų skirtumu pirmavo jau svečiai (73:58). Rungtynių gale šeimininkai mėgino gelbėtis tolimais metimais, tačiau išlyginti ar persverti rezultato jiems nepavyko.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Remigijus Trakimas (22 taškai) vilniečių aukštaūgiams turėtų įsiminti ilgam – „Mažeikių“ vidurio puolėjas per trečiąjį kėlinį net keturias atakas užbaigė dėjimais, o du kartus tai padarė dar ir su varžovo pražanga.