Planiniam remontui stabdoma „ORLEN Lietuva“ gamykla

Nuo kovo 26 d. planiniam įrenginių remontui stabdoma „ORLEN Lietuva“ naftos perdirbimo gamykla Mažeikiuose. Numatoma remonto trukmė – dvi savaitės. Degalai klientams bus tiekiami iš anksčiau sukauptų atsargų.
Remonto metu bus ne tik profilaktiškai tikrinami gamyklos įrenginiai ir vamzdynai, bet ir vykdoma jų modernizacija bei technologiniai pakeitimai.

 


„Profilaktinė priežiūra, kurios reikalauja ir įstatymai, leidžia užtikrinti patikimą naftos perdirbimo gamyklos darbą ir aukščiausią produkcijos kokybę. Siekdami patenkinti visų klientų lūkesčius, iš anksto sukaupėme pakankamas degalų atsargas, kad remonto metu nesutriktų tiekimas“, – sako „ORLEN Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas gamybinės veiklos valdymui Viktoras Vasilavičius.

Planinio remonto darbus vykdys apie 2 tūkstančiai darbuotojų, kuriuos sudarys dabartinis įmonės personalas ir 41 Lietuvos bei Lenkijos rangovinė organizacija.

Pasak V. Vasilavičiaus, profilaktiniam gamyklos sustabdymui buvo pradėta rengtis iš karto po paskutinio kompleksinio remonto 2010 metų kovą.

 

 

Šaltinis: Orlen Lietuva

 

{parasas}