Legendos gyvos!

Vasario 17 d., Mažeikių kultūros centre įvyko 7-asis, jau tradicinis Mažeikiškių muzikantų ir dainininkų tikro garso muzikinių improvizacijų vakaras-koncertas. Renginys susirinkusius bendraminčius nustebino jaunųjų atlikėjų gausa.

Pasirodo mokytojų V.Kulbicko ir G.Pypkino paskatinti jau ne pirmus metus jaunieji muzikantai ruošiasi šiam renginiui, o taip pat, nepriklausomos jaunimo grupės „Namų katėns“, „Kontrol“.

 

Smagu regėti kūrybingą jaunimą ir žinoti, kad tikras garsas, laiko patikrinti instrumentai ir noras dainuoti gyvai žavi juos labiau nei sintezatorinė-kompiuterinė, negyva garsų kakofonija.

Norintiems muzikuoti, išreikšti save jauniems atlikėjams linkime aktyviau burtis, išlikti savitiems ir užsibrėžti tikslą, kurio siekti gali tekti ne vienerius metus.

Gausiais aplodismentais ir ovacijomis  apdovanoti „Gyvų  legendų“ veteranai: V. Bugnevičius, R. Margalikas, R.Armalas, S.Šulcas, R.Rozenbergas, G.Pypkinas, V.Gedvila, K.Daugintienė, I.Jokopienė.  

Stebint vyresniosios kartos atlikėjus nenorom peršasi mintis – smagu, kad jie dar gali muzikuoti ir kurti, rodyti pavyzdį ir gėrėtis tuo.

2014 –ieji mums bus jubiliejiniai metai, švęsime dešimtąjį „GYVŲ LEGENDŲ“ susitikimą, tai apie ateities planus ir vizijas jau  rezgasi  mintys.

Muzikos pasaulis platus ir išraiškingas, laikas jame sustoja vien prisilietus, tačiau nuovokos praradimas neskaudina ir nežeidžia, jis suteikia džiaugsmą.  

Straipsnio autorė – Daiva Gedvilienė

{parasas}