Per savaitgalį Mažeikių rajone net 3 lavonai ir 7 įvairūs nusikaltimai

Praėjęs savaitgalis kaip niekad pasižymėjo įvykdytais nusikaltimais ir pradėtų ikiteisminių tyrimų įvairove, kurių iš viso pradėta net 10.

3 ikiteisminiai tyrimai pradėti pagal tyrėjų pareiškimus apie rastus negyvus žmones. Du iš jų, kaip įtariama, mirę savomis mirtimis. Lavonai rasti be išorinių smurto žymių, o vienas, Tiškų k., Sedos sen., gyventojas, A. V. S., gimęs 1944 m, buvo rastas kilpoje, su stranguliacine vaga kaklo srityje.

Kiti 3 ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl įvairių vagysčių. Savaitgalį vagys savinosi įvairius buities daiktus, svarmenis ir net apie 1000 Lt kainuojantį variklį iš grūdų džiovinimo sandėlio Laižuvos miestelyje.

 

Dar 2 tyrimai pradėti dėl chuliganiškų veikų, vienas dėl neteisėtai laikomų ginklų ir vienas dėl narkotinių medžiagų laikymo.

 

Pastarasis Mažeikių miesto gyventojas R. P., gim. 1976 m., buvo sulaikytas Mažeikiuose 2011-02-13, apie 22.25 prie Respublikos g.17 namo. Vyras su savimi turėjo vienkartinį švirkštą su, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga.

 

Mažeikių rajono policijos komisariato informacija

 

{parasas}