Šunis nudyręs sadistas išaiškintas

Lietuvą sukrėtusi 19 nudirtų šunų tragedija aiškėja. Kauno policininkai surado sadistiškai šunis nudyrusį ir gaišenas į griovį Aleksote išmetusį vyrą. 43 metų kaunietis byloje apklaustas specialiuoju liudytoju. Ar jam pareikšti įtarimus, bus sprendžiama tiktai atlikus rastų objektų tyrimus ir gavus oficialias ekspertų išvadas.


Kaip alfa.lt jau skelbė, pirmadienį popiet Lietuvą sukrėtė kraupus radinys Kaune. Aleksoto rajone, vandens pilname griovyje, žmonės rado 19 šunų gaišenas nudirtais kailiais. Žiauriam nusikaltimui išlindus į dienos šviesą Centro policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

„Tyrimui buvo skirta tikrai daug dėmesio. Galiu patvirtinti tik tai, kad sulaikytas kaunietis, kuris atsikratė gyvūnų gaišenų“, – teigė Kauno aps. VPK Ryšių su visuomene poskyrio Spaudos grupės vyresnioji specialistė Ramunė Tarandė.

Sulaukė daug informacijos

„Sulaukėme labai daug žmonių atsiliepimų. Kai kurie nurodo net adresus, kuriuos reikėtų policijai patikrinti, kur galbūt galima rasti šunis nužudžiusius ir kraupiu kailių verslu užsiimančius žmones“, – Alfa.lt pasakojo Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis.

Pasak vyro, kraupus radinys sukrėtė visuomenę, kuri pateikia nemažai nusikaltėlių paieškai galimai reikalingų faktų.

„Sklando gandai, kad Aleksoto turguje yra pardavinėjami juosmenį šildantys kailiniai diržai. Manau, kad su nužudytais ir nuluptais gyvūnais tikrai susiję vietiniai Aleksoto ar aplinkinių rajonų gyventojai“, – kalbėjo A. Gustaitis.

 

 

{alfa2}