Valentino dienos horoskopas 02-14

Avinas – Jūs mylimi ir vertinami, tačiau linkę pastebėti, sureikšminti ne nuoširdų žavėjimąsi, o pastabas, priekaištus. Jei kas nors nepavyks, atidėkite rytdienai.

Tauras – Sėkmės ims daugėti, aplinkybės palengva keičiasi jūsų naudai. Šiandien verta imtis svarbių reikalų, spręsti sudėtingas veiklos ir asmeninio bendravimo problemas.

Dvyniai – Spręskite kasdienes problemas. Kad nusiramintumėte, būtina rasti išeitį iš smulkių, įprastų kliuvinių. Tai puiki diena sudėlioti savo kasdienes mintis ir jausmus.

Vėžys – Galite įgyti patikimų sąjungininkų ir įtakingų globėjų. Tai gera diena viešiems susitikimams, deryboms, įvairiems susitarimams. Vertėtų daugiau dėmesio skirti tam įspūdžiui, kurį palieka jūsų kalba, manieros ir išvaizda.

Liūtas – Keblumai, problemos nesibaigia, kai kurios net didėja, o jei ir pavyksta išspręsti, tai sunkiai. Labiau seksis tiems, kurių veikla susijusi su kolektyviniais laimėjimais.

Mergelė –
Reikalai krypsta į gera, atsiveria galimybės, artėja geros permainos. Tiesa, įvykių neskubinkite. Šios dienos susitikimai greitai taps naudingi. Beje, tai metas, kai lengva įveikti nepasitikėjimą savimi.

Svarstyklės – Pripažinimo, išaukštinimo metas. Viskas, kas šiandien įvyks, taps naudinga jūsų karjerai. Tiktų kreiptis su svarbiu pageidavimu ar pasiūlymu į vadovą.

Skorpionas –
Palanki diena: nepraleiskite geros progos pakeisti aplinkinių nuomonės apie save ir pakoreguoti įsisenėjusius keblius santykius. Gera proga atnaujinti nutrūkusį draugišką ryšį.

Šaulys – Pasinaudokite jums siūloma pagalba ir tarpininkavimu, o patys pasistenkite likti šešėlyje. Galimas netikėtas susižavėjimas, slaptas flirtas.

Ožiaragis –
Problemos ims spręstis, o reikalai pakryps naudinga linkme. Vis dėlto įvykių neskubinkite: tik po savaitės reikalai pajudės sparčiau.

Vandenis – Pelnytų gerų pokyčių metas. Palanku spręsti finansines problemas, pirkti vertingų, prestižinių daiktų sau, artimiesiems, namams.

Žuvys – Gera diena įvairiems reikalams tvarkyti, bendrauti, rinkti informaciją, užmegzti reikalingas pažintis, ir ne tik dalykines. Tai romantiškas metas, kai netikėtai galite patirti naujus jausmus (galbūt žmogui, kurį jau seniai pažįstate).

 

Šaltinis: vytautus.com