Antradienio horoskopas 01-25

Avinas – Būkite energingi, ir viskas susiklostys šauniai. Galite spręsti svarbius meilės klausimus. Jei anksčiau turėjote keblumų darbe, dabar galite nesudėtingai išspręsti šias problemas. Gera proga susitaikyti su bendradarbiu.

Tauras – Puikus laikas tvarkyti dalykinius reikalus ir visiškai netinkamas dykinėti. Palanku sudaryti svarbias darbo sutartis.


Dvyniai –
Palanki proga tvarkyti svarbius juridinius reikalus ir taikytis su priešais, konkurentais. Geras laikas visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus visuomenei. Tinka aptarti svarbius šeimos reikalus.

Vėžys –
Nelengva, bet svarbi diena. Ieškodami kompromisų nebūkite tiesmuki. Reikalinga tam tikra auka – ji lems geras permainas.

Liūtas –
Puiki diena: greit ir sėkmingai išspręsite ankstesnes problemas. Pasistenkite visus skubius reikalus, susijusius su darbu, vaikais, sutvarkyti dabar – atidėti jie įstrigs. Vakaras palankus viešnagei.

Mergelė –
Tinkama proga su vadovu aptarti savo uždarbio perspektyvas, jei to nepadarysite šiandien, tuomet teks mėnesį patylėti. Šios dienos darbai bus sėkmingi, negailėkite jėgų, pakovokite už savo svajonę.

Svarstyklės –
Geros permainos, atsiveriančios naujos galimybės. Nors nesate patiklūs, būkite tikri, kad šiandien gauti pasiūlymai ar sugalvoti dalykai bus perspektyvūs. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Skorpionas –
Geras laikas poilsiui, nereikėtų daug dirbti. Tvarkydami reikalus, bendraudami pasikliaukite intuicija.

Šaulys –
Viskas puiku, šiandien jus lydi sėkmė. Svarbius reikalus tvarkykite patys, netikėkite tarpininkais, pagalbininkais. Galite būti itin populiarūs ir visiems reikalingi tiek darbe, tiek tarp artimų draugų.

Ožiaragis –
Spręsdami materialines problemas pasikliaukite savieiga. Tai neblogas laikas nusipirkti daiktą ar drabužį, kuriam seniai taupėte pinigus. Galimas senos skolos sugrąžinimas.

Vandenis –
galite išgirsti puikių pasiūlymų, netikėtai susitikti su reikalingais žmonėmis. Daugiau bendraukite, tarkitės jums svarbiais klausimais. Beje, nuo rytdienos įvykiai jūsų gyvenime ims lėtėti ir reikalų iki balandžio trečiosios dekados tikrai nebepaskubinsite.

Žuvys –
Ramus metas. Nieko nauja nepradėkite, baikite senus darbus. Palanku spręsti šeimos problemas. Galimos malonios staigmenos.

 

vytautus.com