2010 m. Rugsėjo 04 d. Šeštadienis

247 metų diena, 35 metų savaitė.  

Saulė teka 06:29, leidžiasi 20:07. Dienos ilgumas 13:38. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +12 iki +14, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +5 iki +7, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Bloga pati ir gerą vyrą pagadina. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Idas, Rozalijas, Girstautus, Germantes, Rožes.

Šiandien – Baltijos jūros diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – galima rizikuoti, ypač jei jūsų reikalai susiję su veiklos plėtimu, darbu užsienyje. Tiks tvarkyti paveldėjimo reikalus. Tiesa, ne viskas bus sklandu, bet nebijokite prarasti. Kaip kitaip atsiras vietos naujiems dalykams jūsų gyvenime?

Jautis – dažniau nei reikia nervinsitės, bet galiausiai viskas išsispręs šauniai. Svarbiausia – mažiau ambicijų ir kalbų. Nepraleiskite progos įgyti persvarą veikloje: atkaklaus, metodiško triūso rezultatai bus akivaizdūs. Priimkite dalykinius pasiūlymus iš užsieniečių.

Dvyniai – pavyks atsigriebti ten, kur anksčiau praleidote savo šansą. Verta tvarkyti svarbius tarnybinius reikalus. Palanku susitikti su darbdaviu ir aptarti jūsų veiklos, uždarbio perspektyvas.

Vėžys – net be jūsų prašymo kažkas gali paremti, užtarti – įtakingi asmenys bus palankūs. Įgysite ir naujų gerbėjų, rėmėjų. Vadovybė (jei šiandien dirbate) įvertins jūsų nuopelnus, galite tikėtis įdomių pasiūlymų – nepraleiskite progos pasišnekėti su vadovu.

Liūtas – nors diena itin aktyvi, jums nepalanku imtis energingos veiklos, netinka veltis į kovą – derėtų pasitraukti į šalį bent kelioms dienoms. Venkite bendrauti su nemaloniais asmenimis.

Mergelė – jei kovoti, tai iki galo. Užbaikite kovą šiandien, nes būtent dabar sėkmė jūsų pusėje – turite galimybių laimėti. Jokių kompromisų su priešais, vėliau tik pasigailėsite. Kita vertus, jeigu nesijaučiate stiprūs, atidėkite tai ilgam.

Svarstyklės – tinka tvarkyti užvilkintus piniginius ir turto reikalus, norint juos paskubinti. Galima pasirašyti ilgalaikius susitarimus. Palanku pirkti vertingų daiktų (tik ne elektros prietaisų).

Skorpionas – netikęs žodis gali sugadinti visą reikalą, tad neleiskite sau susierzinti, ypač darbe bendraukite ramiai, nuoširdžiai, nesivelkite į jokius konfliktus. Tinka imtis skubių reikalų tvarkymo.

Šaulys – nors tai kovos diena, jums geriau nesivelti į ginčus su vadovybe (jei šiandien dirbate), policijos pareigūnais, šeimos nariais, ypač vaikais, sutuoktiniu. Neįsitraukite į konkurencinę kovą darbe, nerizikuokite kelyje ir nepykite dėl galimos kritikos.

Ožiaragis – nors Mergelės metas Ožiaragiui keblokas, šiandien, net esant sunkiausiai situacijai, pasiseks. Tiesa, avantiūroms netikęs laikas, niekuo nerizikuokite. Verta pakovoti dėl profesinio pripažinimo (jei šiandien dirbate), taip pat dėl šeimos.

Vandenis – anksčiau padarytos klaidos gali kaip reikiant nervinti, tačiau ši diena padės daug ką perdaryti. Aplinkybės gali taip susiklostyti, kad galėsite dar kartą pasinaudoti praleista proga. Tinkamas laikas į vyresnius už jus asmenis kreiptis su prašymais.

Žuvys – naudingas laikas, jei sugebėsite išgirsti sutuoktinio nuomonę, draugų patarimus. Nesiginčykite su antrąja puse, neskubėkite pyktis su dalykiniais partneriais, ieškokite sąjungininkų. Aktyviai tvarkykite susikaupusius reikalus, kad nieko nereikėtų atidėti.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}