2010 m. Spalio 8 d. Penktadienis

281 metų diena, 40 metų savaitė.

Saulė teka 07:31, leidžiasi 18:41. Dienos ilgumas 11:10. Jaunatis. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +11 iki +13, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Kadangi negalite padaryti visko, ko norite, tai norėkite tik to, ką galite padaryti. (Terencijus)

Sveikiname – Benediktas, Marcelius, Sergijus, Daugus, Gaiviles, Brigitas, Demetrus, Ainas.

Dienos horoskopas:


Avinas – Geras laikas ieškoti paramos, užmegzti bendradarbiavimą. Tačiau labiausiai pasistenkite suprasti, įvertinti savo sutuoktinį: tai padės atgauti dvasios pusiausvyrą ir išspręsti bendravimo nesklandumus. Beje, jei siekiate susitaikyti, prašykite bičiulio tarpininkavimo.

Tauras –
Tinka spręsti finansines problemas, palanku imti kreditą. Galima aiškintis santykius su žmogumi, kuris jus skaudina: neslėpkite savo išgyvenimų, tai geras laikas išsakyti viską, kas susikaupė.

Dvyniai –
Gera diena kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, tvarkyti reikalus su aukštais, įtakingais asmenimis. Tai puikus, romantiškas metas – raskite laiko tiems, kuriuos mylite. Palankios viešnagės.

Vėžys –
Svarbus metas: pasijusite aukštai vertinami, gerbiami ir mylimi. Palankus laikas pasikalbėti su vadovu, pareikalauti to, kas jums priklauso, ar pasiūlyti ką nors nauja.

Liūtas –
Sėkminga diena: priėmus teisingą sprendimą ar žengus drąsų žingsnį įvyks gerasis persilaužimas. Pats laikas paprašyti ir įtakingų asmenų pagalbos, taip pat užmegzti reikalingas pažintis. Tinka pirkti transporto priemones, telefonus.

Mergelė –
Nepersistenkite, taupykite jėgas. Patartina daryti tik tai, kas malonu, patinka. Kitą vertus, kuo ramiau, tyliau elgsitės, tuo daugiau laimėsite. Geras metas tvarkyti įvairius konfidencialius reikalus.

Svarstyklės –
Naudingų rūpesčių metas: sutelkite jėgas, kad sutvarkytumėte svarbų reikalą. Vakaras puikus susitikti su žmonėmis, svarbiais jūsų veiklai. Palanki proga atkreipti į save jums patinkančio asmens dėmesį.

Skorpionas –
Puikus metas spręsti finansines problemas, pasirašyti sandorius, darbo sutartis, tvarkyti turto reikalus. Tačiau tai ir jėgų bei sveikatos atgavimo metas, tad labiau susirūpinkite savimi.

Šaulys –
Geras laikas įvairiems susitikimams ir kelionėms, gauti pasiūlymai bus perspektyvūs. Paklausykite gautų patarimų, ypač dėl sveikatos ir išvaizdos. Vakaras itin palankus eiti į pasimatymą ar svečius.

Ožiaragis –
Imkitės tik pačių svarbiausių, būtiniausių darbų – tausokite jėgas. Palanku imtis nekilnojamo turto reikalų, spręsti skolų, investicijų problemas. Palanku apsidrausti. Tinkamas laikas azartiniams žaidimams.

Vandenis –
Ši diena viena palankiausių šiemet, tad, kad ir kas nutiktų, tik į gera. Verta imtis ne tik sunkių darbų, bet ir nueiti į pasimatymą. Laukia geros žinios apie šeimos reikalus. Priimkite pasiūlymus iš užsieniečių.

Žuvys –
Šaunus laikas karjeros reikalams tvarkyti. Tinka susitikti su būsimu darbdaviu, pereiti į naują darbovietę. Galite gauti puikių dalykinių pasiūlymų, tik neskubėkite jų priimti, kol nesužinosite visų jums keliamų sąlygų.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}