2008 m. lapkričio 20 d.

325 metų diena, 47 metų savaitė.

 

Saulė teka 7:58, leidžiasi 16:10. Dienos ilgumas 08:12.
Mėnulio fazė – delčia.
Temperatūra – dieną +2 iki +4, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 5-9 m/s, naktį -1 iki +1, debesuota, šlapdriba. Vėjas šiaurės, 3-6 m/s .

 

1969 m. Brazilijos futbolininkas Pelė įmušė 1000-ąjį įvartį.
2003 m. Michael Jackson sulaikytas policijos dėl kaltinimų vaikų tvirkinimu.

 

Patarimas – Negalima nieko ant savęs siūti, nes protą prisiūsi prie drabužio.

 

Nepamiršk pasveikinti – Feliksą, Jovydą, Vaidvilę ir Laimį.

 

Dienos anekdotas.

 

Lapkričio 20 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Tikėtina netolima kelionė ir susitikimas su artimais ir brangiais žmonėmis. Dalyvaukite ar organizuokite pats bendrą pobūvį, žaidimus, maisto gaminimą – bet ką, kas suartina žmones. Pats pamatysite, kaip gerosios energijos išsklaidys senus nesusipratimus ir įtampą.

Tauras

Pažabokite savo išdidumą ir žemai nusilenkite valdžiai. Tai gali būti skausminga, bet kur kas protingiau nei atviras maištas. Dabar tikrai ne laikas aktyviems veiksmams, bet toji valanda jau ne už kalnų. Atidžiai fiksuokite visa, kas neįprasta. Išgerkite taurę su draugu po dienos darbų.

Dvyniai

Turėsite reikalų su nauja, nepažįstama technika, o gal teks naujaip dirbti su žinomais įrengimais. Reikės pasitelkti visą savo išradingumą. Antra dienos pusė labai sėkminga sportininkams. Apskritai labai geras laikas fiziniams pratimams, judriems žaidimams.

Vėžys

Šiandien pasirūpinkite savo piniginiais reikalais. Šiaip jau nebūsite linkęs gilintis į detales, o vertėtų. Stiprinkite ir palaikykite asmeninius ryšius, ypač su užsieniečiais. Bendraudamas venkite prievartos bet kokia forma. Rizikuokite atsargiai. Kas rytą atrodo puikus planas, popiet gali būti klaida ir nesusipratimas.

Liūtas

Pagaliau turite realaus pasirinkimo galimybę. Spręsdamas reikalus venkite asmeniškumų. Kritikuodamas ar patardamas gerai apgalvokite, ką sakote – galite būti neteisingai suprastas. Apskritai, šiandien trumpiausias atstumas tarp dviejų taškų anaiptol nebus tiesė…

Mergelė

Deja, draugai ir bendradarbiai šiandien nebus tokie supratingi, kaip jums norėtųsi. Pabūkite šiandien truputį egoistas ir palepinkite save. Jei negalite sau leisti laisvos dienos, tai bent keliomis minutėmis ilgesnis atokvėpis prie kavos puodelio tikrai padėtų. Moterims stresą apmalšins ašaros.

Svarstyklės

Puiki diena romantiškam nuotykiui! Tirkite netirtą ir mėgaukitės naujais pojūčiais. Išbandykite naujas veiklos rūšis ar pasakykite pagaliau tai, ką seniai ketinote. Rezultatas gali būti ne visai toks, kokio tikėjotės, bet nusivilti tikrai neteks.

Skorpionas

Ambicijos šaukia užkariauti naujas teritorijas. Atidžiai įsiklausykite į naujųjų pažįstamų patarimus, bet pats neplepėkite per daug.

Šaulys

Būsite kur kas energingesnis ir dalykiškesnis nei pats galėtumėte tikėtis. Reikalai, problemos, atsiveriančios naujos perspektyvos reikalaus viso proto ir jėgų. Galite turėti svarbų pokalbį akis į akį.

Ožiaragis

Šiandien turėtų sektis azartiniai žaidimai, apskritai rizikingi reikalai. Tik nesileiskite įveliamas į dalykus, prieštaraujančius jūsų įsitikinimams. Pasitikėkite savo instinktais. Verčiau veikite vienas, komanda šiandien tik trukdytų.

Vandenis

Šiandien pasirūpinkite savimi. Nusipirkite naują daiktą ar drabužį, tikrai neapsiriksite. Verslo reikalai spręsis be ypatingų jūsų pastangų.

Žuvys

Diena pakankamai rami, be ypatingų sukrėtimų. Savimi pasitikėkite labiau nei kitais. Dideli darbai neatrodys tokie neįveikiami, jei protingai suskaidysite juos etapais.