2010 m. Spalio 9 d. Šeštadienis

282 metų diena, 40 metų savaitė.

Saulė teka 07:33, leidžiasi 18:39. Dienos ilgumas 11:06. Jaunatis. 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +13 iki +15, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +2 iki +4, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 0-2 m/s.

Dienos mintis – Pati stipriausia neapykanta – pačios stipriausios meilės vaisius. (T. Fuleris)

Sveikiname – Liudvikus, Gedėtus, Virgailes, Dionyzus, Liudus.

Šiandien: Pasaulinė pašto diena. Pasaulinė organų donorystės diena.

Dienos horoskopas:


Avinas – Diena pasižymės emocijų, jausmų protrūkiais. Išsiaiškinsite santykius, kurie kėlė nerimą. Tai padės jums pasijusti geriau, saugiau. Galite gauti pasiūlymą, kuris pagerins finansinę padėtį. Tačiau bus ir išlaidų dėl netikėto įvykio ar renginio.

Tauras –
Diena pasižymės aktyvesniu bendravimu, noru keistis ir daug ką keisti. Opus bus skolų, mokesčių, verslo perspektyvų klausimas. Kita vertus, gali įsižiebti viltis, kad kažkas netrukus jums pasiūlys neblogą išeitį, lengvatą ar pan.

Dvyniai –
Dienos įvykiai turėtų atnešti stabilumo į jūsų kasdienybę. Be abejonės, galite imtis rimtų darbų ir verta pasistengti – gali atsiverti geros perspektyvos. Galbūt prie to prisidės užsieniečiai, naujas įtakingas pažįstamas, politikas ar pan.

Vėžys –
Būsite nusiteikęs rimtai padirbėti ir ieškoti išeičių iš keblių situacijų. Remkitės į patikrintus dalykus, brandžią išmintį ir patirtį. Abejotini eksperimentai gali per daug kainuoti, nors kai kam labai knietės juos išprovokuoti.

Liūtas –
Palanku dirbti komandinį darbą, vykti į kelionę, vesti susirinkimus, prezentacijas. Tikėtina, kad pavyks pasipelnyti bei sudominti tą, kurį norite sudominti. Kažkiek pinigų galite skirti ne savo reikmėms. Galbūt ką nors paremsite, finansuosite.

Mergelė –
Dabar ar neseniai užmegztas ryšys žada ilgalaikį romaną arba kokią nors reikšmingą permainą. Gali prabilti, plėtotis jūsų meninis talentas. Labai atpalaiduojančiai veiks meditacijos, muzika, knygų skaitymas. Rūpinkitės sveikata.

Svarstyklės –
Šiandieniniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinamas, laukiamas. Tikriausiai bus progų su įtakingais žmonėmis pasikalbėti apie svarbius jums reikalus ir užsitikrinti jų paramą. Staigmenų žada meilės reikalai.

Skorpionas –
Diena pasižymės svarbiais darbais ir rūpesčiais. Nusimato populiarumas, įvertinimas. Galbūt už atliktą darbą, suteiktą paslaugą gausite didesnį atlygį nei tikėjotės. Kils noras puoštis, įsigyti naujų aksesuarų. Pernelyg neišlaidaukite.

Šaulys –
Tikriausiai šiandien nemažai sužinosite ir patirsite. Kažkuris iš jums itin aktualių klausimų gali palankiai išsispręsti. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti korespondenciją, rašyti, reklamuotis. Argumentuota jūsų kalba visiems darys įspūdį.

Ožiaragis –
Tikriausiai teks blaškytis tarp darbo ir šeimos. Abi sritys šiandien reikalaus itin daug dėmesio. Galimi netikėtumai. Galimi dėmesio verti pasiūlymai ir patarimai, kaip moderniau ir pigiau kažką įsirengti, pertvarkyti.

Vandenis –
Palanku organizuoti viešus pristatymus, parodas, koncertus, mėginti realizuoti planus, susijusius su pramogomis, kūryba. Derėtų pasidomėti augančios kartos interesais. Kažką intriguojamo galite sužinoti apie meilės objektą.

Žuvys –
Netikėtai gali išryškėti nuslėpti ar nesuvokti dalykai. Tai labiausiai susiję su darbu, kolegomis. Arba nustebins sveikatos patikrinimo rezultatai. Turbūt teks pagalvoti apie tvarkingesnį gyvenimo būdą, griežtesnę dietą.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}