2010 m. Birželio 14 d. Pirmadienis

165 metų diena, 24 metų savaitė.  vasara

Saulė teka 04:42, leidžiasi 21:56. Dienos ilgumas 17:14. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +15 iki +17, debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį +7 iki +9, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-2 m/s. 

Dienos mintis – Teisybę pasauly surasi, kaip po žeme užsikasii. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Rufinus, Valerijus, Labvardus, Alminas, Bazilijus, Dignas.

Šiandien – Gedulo ir vilties diena, o taip pat ir Tarptautinė blogerių diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – seksis gerai, jeigu profesiniuose reikaluose veiksite tiksliai ir metodiškai. Tačiau nederėtų veltis į lengvabūdiškas intrigas, demonstruoti savo principų ten, kur akivaizdu, kad dėl to daug prarastumėte. Vakare nusimato įdomus renginys, svečias.

Jautis – galite gauti žinią iš žmogaus, gyvenančio toli ar dabar išvykusio. Tai gali būti labai aktualu, jeigu ruošiatės kelionei ir renkate informaciją. Turėtumėte aiškiau pajusti, ko jums derėtų siekti, kam nepristigsite jėgų bei žinių.

Dvyniai – svarbi diena jūsų profesiniams interesams. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurių kitą kartą gali nebepasitaikyti. Nevenkite pokalbio su įtakingu asmeniu, pareigūnu. Išsiaiškinus dominantį reikalą jums gerokai palengvės.

Vėžys – nelengva, bet prasminga diena. Siekite draugystės, solidarumo, venkite beprasmiškų ginčų. Šiandieniniai susitikimai ir prablaškys, ir duos naudos. Galima svarbi naujiena iš toli. Popiet susilaikykite nuo intensyvaus bendravimo, lakstymo.

Liūtas – energijos neturite tiek daug, kad griebtumėtės sudėtingų darbų. Kažkokių pasekmių gali sukelti klaidos, padarytos dėl jūsų užsispyrimo ar nenuoširdumo. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, neskleiskite gandų.

Mergelė – galite tikėtis naujienų, pasiūlymų, įdomių ir patrauklių asmenų dėmesio. Nepykite, jei mylimas žmogus ar artimieji primins jums senas klaidas, sukritikuos užmojus. Jei popiet kam nors pirksite dovaną, neabejotinai įtiksite.

Svarstyklės – jausite didelį vidinės ramybės ir saugumo poreikį. Pabendraukite su dvasiškai artimu žmogumi, įsiklausykite į patarimus. Būkite dosnesnis tiems, kuriuos mylite. Jei panorėsite, vakaras bus romantiškas ir gurmaniškas.

Skorpionas – būsite judrus, komunikabilus, imlus informacijai ir kupinas vidinės jėgos. Puikiai seksis reikalai, susiję su informacija, reklama, leidyba, tarpininkavimu. Galbūt būsite pakviestas į svečius, pasimatymą arba sužinosite gerą naujieną.

Šaulys – būsite įsitikinęs savo teisumu ir tai garsiai įrodinėsite. Taip netoli iki nemalonaus ginčo. Pataupykite energiją konkretiems darbams. Nebijokite nusileisti, pasidalinti – tai gali atnešti jums naudos ateityje. Popiet nusimato meilės nuotykis.

Ožiaragis – gera diena išreikšti kūrybinius sugebėjimus. Aktyviau domėkitės, kas vyksta aplink jus, bendraukite su įdomiais žmonėmis. Panašu, kad galite atnaujinti ar užmegzti romantišką pažintį, arba nusipelnyti neblogo dalykinio pasiūlymo.

Vandenis –  neužmirškite savo įsipareigojimų kitiems žmonėms. Susikaupkite darbui, galbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Popiet vis labiau svajosite apie meilę, pramogas. Nudžiuginkite antrąją pusę maloniu pasiūlymu, romantiška staigmena.

Žuvys – jus jaudins tarpusavio santykiai su meilės partneriu. Norėsite juos kažkaip atgaivinti. Būkite išradingas, nebijokite eksperimentuoti, stebinti. Tuo pačiu būkite atidesnis užmaskuotai ar atvirai reiškiamoms pretenzijoms – tai padės išvengti klaidų.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}