2010 m. Rugpjūčio 27 d. Penktadienis

239 metų diena, 34 metų savaitė.  

Saulė teka 06:14, leidžiasi 20:27. Dienos ilgumas 14:13. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +18 iki +20, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +11 iki +13, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Neskubėk griebtis darbo, bet ėmęsis jo, nesitrauk. (BIANTAS) 

Sveikiname – Monikas, Tolvydus, Aušrines, Cezarijus.

Dienos horoskopas:

Avinas – nebus sudėtinga išspręsti komplikuotas problemas, sutvarkyti netgi labai painius reikalus, ypač vakare. Atsakingus sprendimus, susijusius su karjera, geriau priimti rytoj. Saugokite sveikatą.

Jautis – būkite atidūs smulkmenoms, bet ne smulkmeniški. Jei jūsų laukia svarbus dalykinis reikalas, geriau jį atidėti rytdienai.

Dvyniai – ieškokite visus tenkinančio sprendimo. Dabartinių jūsų ketinimų įgyvendinimą geriau atidėti rytdienai.

Vėžys – pasistenkite atsiteisti su skolininkais, ištesėti senus pažadus. Be reikalo nerizikuokite. Likite realistai, nepykite ant savęs ir kitų, bet ir nesitikėkite stebuklo. Antra dienos pusė bus geresnė.

Liūtas – įtempta diena, tačiau atsigriebsite. Tinka viskas, ko vakar nepadarėte ar nedrįsote padaryti. Puikus laikas susitikti su senais draugais.

Mergelė – viskas įveikiama, jei nepamirštama, dėl ko kovojama. Nepasiduokite, likite tvirti iki galo. Draugiškiems susitikimams neblogas pavakarys, ypač vėlus vakaras.

Svarstyklės – nebloga diena įtemptam protiniam darbui. Būsite sumanūs ir išradingi, jums bus pasirengę padėti seni draugai. Pasistenkite sutvarkyti skubius reikalus.

Skorpionas – būtinas didesnis atidumas ir atsargumas, bet šiaip diena visai gera. Svarbesniems susitikimams neblogas laikas iki panašiai 17val., o vėliau galimos provokacijos.

Šaulys – tai energingos veiklos diena, kai pavyksta išspręsti įsisenėjusias problemas. Vakare tikėtinas romantiškas nuotykis

Ožiaragis – nesistenkite jėga skubinti įvykių: vilkinimas suteiks progą dar kartą viską peržvelgti, paieškoti trūkumų, klaidų ir kai ką perdaryti iš naujo. Vėlaus vakaro naujienos atvers naujų galimybių.

Vandenis – iki pietų neblogas laikas sutvarkyti skubius reikalus, susitikti su reikalingais žmonėmis. Būkite atidūs jus pasiekiančiai informacijai. Vakaras romantiškas.

Žuvys – pakaks įvairių nepatogumų, tačiau tai išeis į naudą. Pavakarys neblogas. Vakaras po 21val. išskirtinis, tinkamas griežtai pasikalbėti su savo vaiku.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}