2010 m. Gegužės 13 d. Ketvirtadienis

133 metų diena, 19 metų savaitė.  

Saulė teka 05:19, leidžiasi 21:13. Dienos ilgumas 15:54. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +19 iki +21, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį +14 iki +16, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Kuo protingesnis žmogus, tuo daugiau jis randa originalių žmonių. Eiliniams visi vienodi. (B. PASKALIS)

Sveikiname – Tautmilus, Alvydes, Mildas.

Šiandien – Pasaulinė kokteilių diena.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – meilės romantikai ir kūrybai sąlygos bus išties palankios. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį, paskirti pasimatymą. O jeigu turite vaikų, jums itin rūpės jų reikalai, poreikiai bei perspektyvos. Galbūt padarysite kažkokį sprendimą.

 

Jautis – neblogai seksis tvarkyti darbo reikalus, užbaigti būtinus įsipareigojimus, pratęsti ar sklandžiai nutraukti dalykines sutartis. Įspūdžių, o gal ir nerimo suteiks tarnybinis romanas.

Dvyniai – pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Iš atvykusių specialistų, dalykinių partnerių ir konkurentų galėsite šio to pasimokyti. Tačiau nebus lengva, nes teks derinti skirtingus interesus.

Vėžys – staigmenos galite tikėtis iš sutuoktinio arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Įtampa didės reikaluose, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, akcijomis, skolomis.

Liūtas – nebloga diena humanitarams, filosofams bei kitiems, ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Tiktų leistis į kelionę, publikuoti rimtus straipsnius, tvarkyti su mokslu, užsieniu susijusius reikalus.

Mergelė – diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių. Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Norai geri, bet gali nepavykti – jūsų minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika, trukdymai iš šalies.

Svarstyklės – gali būti, kad draugai jums padės susivokti meilės reikaluose ar narplioti jūsų atžalų sukeltas problemas. Arba atvirkščiai – artimam bičiuliui prireiks tokios paramos. Tiktų užsiimti menine, kūrybine veikla.

Skorpionas – skrajojimas padebesiais gali jus gerokai paklaidinti gyvenimo labirintuose. Tikėtinas nerimas dėl išaiškėjusios informacijos ar kilusio nesusipratimo. Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo, netvarkos.

Šaulys – būsite gana emocionalūs ir neramūs. Dėl nesėkmių bei problemų neturėtumėte kaltinti kitų. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Priekaištai ir įtarinėjimai nepadės harmonizuoti ir meilės santykių.

Ožiaragis – pokalbiai suksis apie pirkinius, veiklos ar verslo rezultatus, perspektyvas. Pravartu peržiūrėti sutartis, suderinti sąlygas, susijusias su įkainiais, apmokėjimu, kreditavimu ar lizingu. Galbūt kažkam rinksite dovaną ir tai neatrodys lengva.

Vandenis – palankus metas įvertinti rezultatus, daug ką aptarti, pratęsti sutartis. Galite gauti neblogą pasiūlymą arba lauktą laišką. Nepajėgsite atsispirti meilės pagundoms. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu.

Žuvys – ši diena nepalanki naujovėms, pažadams bei įsipareigojimams. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite. Galbūt derėtų pasikalbėti su artimu žmogumi ar geru bičiuliu, nes nešališkas įvertinimas, patarimas gali pasirodyti labai vertingas.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}