2010 m. Lapkričio 05 d. Penktadienis

309 metų diena, 44 metų savaitė.

Saulė teka 07:27, leidžiasi 16:37. Dienos ilgumas 09:10. Delčia.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +5 iki +7, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +1 iki +3, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Keliais žodžiais galėčiau apibrėžti viską, ką išmokau iš gyvenimo. Jis tęsiasi. (R. Frostas)

Sveikiname – Elžbietas, Zacharijus, Audangus, Gedvydes, Florijonus, Elzes.

Dienos horoskopas:

 


Avinas – Diena žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti aktualią žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Galbūt reikės prisiimti atsakomybę, susitaikyti su didesniu darbo krūviu ar pan.

Tauras –
Šiandien jums gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, aiškintis susikomplikavusius santykius. Turbūt nepakankamai realistiškai vertinsite situaciją. Nepulkite įgyvendinti kažkieno įpirštos minties, kol visko gerai neapsvarstėte.

Dvyniai –
Mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks išsiderėti norimas sąlygas, nuolaidas. Bet reikalai gali pakrypti ir nepageidaujama linkme. Seksualinės problemos taip pat gali tapti emocinių išgyvenimų priežastimi.

Vėžys –
Diena bus kupina dalykinių rūpesčių, juridinių klausimų. Jums reikėtų labiau gilintis į esmę, būti realistu. Kontaktuose padės humoras ir takto jausmas. Būtų geriau, kad neieškotumėte pavojingų nuotykių, nes gresia nemalonumai.

Liūtas –
Diena bus kupina darbų, pareigų. Nusimato atsakingi pokalbiai su kolegomis, viršininkais, galima atestacija. Galite rimtai sudominti įtakingą asmenį. Nepatartina aiškintis meilės santykius, ypač jei jie susikomplikavę.

Mergelė –
Ramiai apgalvokite, nuo ko pradėti svarbiausius darbus. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Jei pasinaudosite kvietimu į renginį ar pasimatymą, sužinosite kažką reikšminga, patirsite naujų įspūdžių, pagundų.

Svarstyklės –
Labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Būtų gerai, kad niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų patinginiauti. Tai ypač svarbu, jei nekaip jaučiatės.

Skorpionas –
Diena bus kupina įvykių ir kontaktų. Jeigu mėginsite sudaryti, sutartis, derėtis, būkite pasirengęs kantrybės išbandymams. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su tais, nuo kurių priklauso reikalo sėkmė.

Šaulys –
Galite turėti rūpesčių dėl nuosavybės ar dėl komercinių susitarimų. Arba tiesiog reikės apsispręsti, kaip elgtis su pinigais: pasiduoti norui išlaidauti, ar susiimti ir pradėti taupymo programą. Staigmeną gali pateikti meilės objektas.

Ožiaragis –
Intensyviai bendraudamas šiandien galite atrasti atsakymus į slegiančius klausimus. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip grasinimas ar paskalos. Namų ūkio ir šeimos situacija pareikalaus nemažų išlaidų.

Vandenis –
Bet kokie nukrypimai nuo įprasto šiandien kels įtampą, nepasitenkinimą. Įmanomas kompromituojamas nutikimas. Būkite atidus: galbūt tuomet pavyks išvengti paspęstų pinklių. Geriausiai seksis tvarkyti šeimyninius, buitinius reikalus.

Žuvys –
Tikriausiai rūpės naudingos pažintys, sportas, žaidimai, pobūviai. Padidės jūsų populiarumas tarp priešingos lyties atstovų. Galite būti intensyviai viliojamas į naujos meilės pinkles. Dėl esminių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o viską pasvėrus.

 

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}