Lietuvos krepšininkams prognozuojamas ne itin sėkmingas finišas

Nenumaldomai artėja pasaulio krepšinio čempionatas Turkijoje, kur ambicingai nusiteikusiems Lietuvos krepšininkams prognozuojamas ne itin sėkmingas finišas. Lažybų bendrovės „Triobet“ nuomone, po savaitės prasidėsiančiame pasaulio čempionate Lietuva nepateks į geriausiųjų aštuntuką ir tenkinsis 9-ąja pozicija.

 

Pastačius už Lietuvos pergalę pasaulio čempionate 10 litų, atsiranda galimybė laimėti net 300 litų. Per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją, mūsiškiai pasaulio čempionatuose žaidė tik du kartus ir abusyk liko 7-oje vietoje. Kitus du sykius lietuviai neperžengė atrankos barjero.

 

Lažybininkų nuomonė apie atjaunėjusią, pasikeitusią ir pergalių trokštančią Lietuvos rinktinę nepasikeitė net ir po sėkmingo pasirengimo čempionatui ciklo, kuriame mūsiškiai demonstruoja gražų krepšinį kontrolinėse varžybose.

 

Nors „Triobet“ bukmekeriai neabejoja Lietuvos rinktinės pranašumu pirmose čempionato rungtynėse prieš vieną ryškiausių turnyro autsaiderių Naujosios Zelandijos nacionalinę komandą, vėliau D grupėje, kurioje taip pat žais Kanada, Libanas, Prancūzija ir Ispanija, kovosiantiems lietuviams žadamos problemos bei pralaimėjimai.

 

Geriausiai lažybų bendrovė vertina amerikiečių galimybes – jų triumfą simbolizuoja skurdžiausias koeficientas. Antroji vieta taip pat užtikrintai žadama ispanams, o dėl trečios pozicijos turėtų kovoti argentiniečiai ir graikai.

 

Pasaulio krepšinio čempionatas Turkijoje prasideda rugpjūčio 28 dieną. Į kitą varžybų etapą pateks po keturias geriausias keturių pogrupių komandas.

 

ŠALTINIS: Triobet naujienos

{parasas}