Ar Gintaras Einikis žais už Mažeikius?

Gintaras Einikis darsyk bando grįžti iš klystkelių į doros kelią. 41 metų praeityje garsiam krepšininkui pagalbos ranką tiesia ir buvę jo bendražygiai, rašo „Lietuvos rytas”.

Nesibaigiantys sukrėtimai krepšininką, regis, vėl privertė užtraukti rankinį stabdį. 2011-ųjų pavasarį G.Einikis sutiko su naujomis viltimis. Kalbama, kad jis kreipėsi į medikus, prašydamas padėti atsikratyti žalingų įpročių.

Iš Klaipėdos į Mažeikius su drauge persikėlęs aukštaūgis vis dažniau praveria šio miesto „Ventos” vidurinės mokyklos sporto salės duris. Arenoje buvęs krepšininkas vėl paėmė į rankas kamuolį. Veteranas išmėgina jėgas su NKL čempionate rungtyniaujančios „Mažeikių” ekipos žaidėjais.

„Bandome žmogui padėti. Jis mums netrukdo”, – šyptelėjo „Mažeikių” ekipos treneris Aloyzas Rudys.

Treneris nepuoselėja vilčių, kad garsusis naujokas prisidės prie ekipos NKL čempionate. Juolab kad naujų žaidėjų registracija pirmenybėse baigėsi kovo 1 d.

„Ne taip dažnai jis čia būna. Gintaras dėl savęs vaikšto – bando atsigauti. Iki rimtesnės sportinės formos jam dar labai toli. Jeigu stipriau pajuda, skundžiasi, kad skauda raumenis”, – pasakojo A.Rudys.

Trenerio teigimu, G.Einikis nedalyvauja pagrindinėse ekipos pratybose, kai komanda šlifuoja taktinius veiksmus. Veteranas pamėto į krepšį, paspardo futbolo kamuolį, pasistumdo su aukštaūgiais.

Pagalbos ranką likimo blaškomam buvusiam bendražygiui tiesia ir Kauno krepšinio veteranai. Buvusio žalgiriečio Gintaro Staniulio vadovaujama Kauno mėgėjų komanda G.Einikiui pateikė intriguojantį kvietimą. Kauniečiai vidurio puolėją vilioja į šalies veteranų rinktinę, ateinančią vasarą dalyvausiančią pasaulio čempionate Brazilijoje.