Ilgai laukta „Mažeikių“ futbolininkų pergalė

Kaune susitiko dvi, pergalių dar neiškovojusios komandos, –autsaideris Kauno „Atletas“ ir „Mažeikiai“. Lemtingas dvikovai buvo epizodas prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą, kai „Atleto“ gynėjas Karolis Vasiliauskas už paskutinės vilties pražangą prieš Gintą Podelį buvo pašalintas iš aikštės. Būtent G.Podelis antrajame kėlinyje ir tapo savo komandos rungtynių didvyriu.

50 min. jis pirmas suskubo prie kamuolio, kai šis atšoko nuo „Atleto“ vartų virpsto, o 61 min. smūgiavo tiksliai pabėgęs nuo gynėjų. Kauniečių viltis iškovoti bent lygiąsias 58 min. buvo atgaivinęs Erikas Rūškys, kuris pasinaudojo grubia vartininko Martyno Matuzo klaida. „Mažeikiai“ nugalėjo 2:1 ir iškovoję pirmą pergalę turnyro lentelėje priartėjo prie „Klaipėdos“, o „Atletas“ ir toliau lieka su minus 3 taškais.

„Atletas“ (Kaunas) – „Mažeikiai“ (Mažeikiai) 1:2 (0:0)

Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda)

Rungtynes stebėjo: 170 žiūrovų

Įvarčiai: 58 min. E.Rūškys („Atletas“); 50 min. ir 61 min. G.Podelis („Mažeikiai“)

Įspėjimai: 38 min. J.Mikalauskas, 75 min. V.Macianskis („Atletas“); 28 min. P.Vaikasas, 29 min. D.Braga, 30 min. A.Tautvydas, 79 min. G.Juodeikis, 87 min. D.Remeza („Mažeikiai“)

Pašalinimai: 44 min. K.Vasiliauskas („Atletas“)

ŠALTINIS: FKmazeikiai.lt