J.Warrenas: tikiuosi, kad visi „Mažeikių“ gerbėjai ateis ir palaikys mus

„8“. Būtent tokiu numeriu pažymėtus marškinėlius vilki „Mažeikių“ naujokas iš JAV Jasonas Warrenas, ir būtent tiek taškų ir naudingumo balų pastarasis surinko debiutinėse rungtynėse, kuriose žaidė neturėjęs nė vienos treniruotės su komanda. Kiek mažiau nei savaitę Mažeikių mieste esantis amerikietis su „Mažeikių“ komandos interneto svetaine pasidalino mintimis apie savo pirmuosius žingsnius krepšinyje ir „Mažeikių“ galimybes šiame sezone.


Kas tave paskatino pradėti žaisti krepšinį?

Žaisti krepšinį mane skatino daugybė žmonių mano namuose Čikagoje.

Kada pradėjai žaisti krepšinį?

Pirmose oficialiuose krepšinio rungtynėse į aikštę įžengiau būdamas 15 metų.

Kokios yra tavo stipriosios kaip krepšininko pusės?

Manau, kad mano stipriosios pusės yra taiklūs metimai ir atkovoti kamuoliai.

Galbūt žinai garsių Lietuvos krepšininkų ar komandų?

Žinau visas komandas kurios žaidžia LKL ir NKL lygose, taip pat žinau visus lietuvius NBA.

Ar ilgai svarstei pasiūlymą prisijungti prie „Mažeikių“ ekipos?

Sprendimą priėmiau greitai. Prisiminiau savo buvusią komandą „Pieno žvaigždes“ kurioje žaidžiau Lietuvoje. Esu sujaudintas dabar būdamas „Mažeikiuose“.

Ar tai, kad tavo draugas Bryanas Harrisonas žaidžia „Mažeikiuose“ turėjo įtakos tavo sprendimui?

Žinomas, faktas, kad Bryanas žaidžia čia, taip pat davė įtakos.

Koks pirmasis įspūdis apie komandą, miestą?

Manau mes esame išties labai gera komanda. Nors ir praradome I.Grikšą bei dar kelis žaidėjus, esame pakankamai stiprūs.

Miestas paliko gerą įspūdį. Jis daug didesnis už Pasvalį, ir čia yra daug daugiau dalykų kuriuos galima nuveikti laisvalaikiu.

Galbūt kalbėjaisi su treneriu kurioje pozicijoje, lengvojo ar sunkiojo krašto tau teks rungtyniauti?

Kalėbjomės apie tai. Žaisiu tiek lengvojo, tiek sunkiojo krašto pozicijose. Tačiau didžiąją laiko dalį praleisiu rungtyniaudamas kaip sunkusis krašto puolėjas.

Sezono pradžioje daugelis nurašė „Mažeikių“ komandą, tačiau dabar vis daugiau žmonių kalba, kad tai vieni iš pretendentų pakovoti dėl aukščiausių apdovanojimų. Kokia tavo nuomonė? Kiek ši komanda gali pasiekti?

Manau, kad mes esame pakankamai geri ir galime laimėti Nacionalinę krepšinio lygą (NKL), tačiau privalėsime žaisti visi kartu, kaip viena komanda.

Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos prieš tavo buvusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Tai bus ypatingos rungtynės tau?

Taip. Tačiau ne tik man, bet ir visai komandai, kadangi Pasvalio komanda pirmauja lygoje ir mes turėsime juos nugalėti, jei norime iškovoti NKL auksą.

„Tikiuosi, kad visi „Mažeikių“ gerbėjai ateis ir palaikys mus likusį sezoną. Atiduosiu visas jėgas ir talentą „Mažeikiams“ ir tikiuosi, kad sirgaliai ateis ir pamatys tai.“ – , interviu baigė Jasonas Warrenas.

 

 

{kk}