2011 m. Sausio 14 d. Penktadienis

14 metų diena, 2 metų savaitė.

Saulė teka 08:35, leidžiasi 16:20. Dienos ilgumas 07:45. Priešpilnis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -5 iki -7, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -3 iki -5, debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 1-2 m/s.

Dienos mintis – Kai neturite ką pasakyti, nesakykite nieko. (C. C. Colton)

Sveikiname – Feliksus, Teodozijus, Aukses, Hilarijus, Laimius, Lilijas.

Dienos horoskopas:

Avinas – Nesileiskite užvaldomi emocijų, nepasiduokite pirmam impulsui. Venkite bet kokių pokalbių ginčytinomis temomis, santykių aiškinimosi tiek dalykiniais klausimais, tiek dėl širdies reikalų.

Tauras –
Sėkmingas laikas, tačiau jei įsivelsite konfliktus, diena nueis perniek. Palanku susitikti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais, žmonėmis, galinčiais turėti įtakos jūsų veiklai.

Dvyniai –
Kaip lengva pastebėti svetimus trūkumus! Ypač nervins artimų žmonių netobulumas – tik nemanykite, kad jie nepateisino jūsų lūkesčių… Beje, ši diena tinkama ieškoti senų klaidų darbe ir jas taisyti.

Vėžys –
Nepasikliaukite sėkme ir draugų pažadais, nerizikuokite pinigais, ypač jei tai paskutinės santaupos ir esate kelionėje ar ilsitės toli nuo namų. Būkite atidesni šeimos narių poreikiams.

Liūtas –
Netinkamas laikas nei aktyviai veiklai, nei naujų darbų pradžiai, nei svarbiems sprendimams priimti. Venkite daug kalbėti, nebendraukite su dykinėtojais. Namie nesiimkite sunkių darbų ir pasistenkite, kad vaikai labiau užsiimtų buitimi.

Mergelė –
Bus svarbu pasirinkti tinkamą veiksmų taktiką. Nebūkite agresyvūs, mokėkite nereaguoti į provokacijas. Galimi nenumatyti rūpesčiai dėl artimųjų, namų, ypač jei darote remontą. Gali greičiau gesti darbo ir buitinė technika.

Svarstyklės –
Nesitikėkite naudos iš gautų pasiūlymų. Šiandien neverta rizikuoti pinigais ir turtu. Tikėtinos nenumatytos išlaidos.

Skorpionas –
Niekur neskubėkite, niekam netarpininkaukite, nieko nežadėkite ir nieko neskolinkite (jūsų daiktas gali būti sugadintas, o pinigai negrąžinti), ypač vakare.

Šaulys –
Bus svarbu nepersidirbti. Saugokite sveikatą, taupykite jėgas: dėl prastos savijautos būsite linkę nervintis, veltis į konfliktus. Dėl to pirmiausia nukentės jūsų artimieji. Palanku iš esmės pertvarkyti savo namus.

Ožiaragis –
Diena sėkminga, bet iliuzijos dar stiprios, tad būkite atsargesni – galite prarasti budrumo jausmą ir įsivelti į rizikingą avantiūrą.

Vandenis –
Dieną reikėtų skirti veiklai ir privalomiems darbams atlikti, senoms klaidoms ištaisyti. Tiesa, venkite nesutarimų su kolegomis, pavaldiniais, žmonėmis, kurie remontuoja jūsų namus, automobilį ir pan. Būkite kantresni artimųjų atžvilgiu.

Žuvys –
Šiandien galimi nemenki pokyčiai ir, beje, į gerąją pusę. Meilę šiomis dienomis gali užgožti darbai, pareigos. Jei santykiai su partneriu nutrūktų, vėliau nesunkiai juos atnaujinsite.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

 

{parasas}