2010 m. Rugpjūčio 10 d. Antradienis

222 metų diena, 32 metų savaitė.  

Saulė teka 05:43, leidžiasi 21:05. Dienos ilgumas 15:22. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną nuo +22 iki +24, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas vakarų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +11 iki +13, giedra, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-2 m/s.

Dienos mintis – Savos kupros nė vienas nemato. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Norimantus, Laimas, Laurynus, Asterijas, Astras.

Šiandien – Tarptautinė apatinių drabužių diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – per didelis pasitikėjimas, atvirumas pakenks. Neieškokite pagalbininkų, nes dabar esate gana stiprūs, kad vieni įveiktumėte esamus sunkumus. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Jautis – taupykite jėgas ir laiką. Venkit nereikalingo bendravimo, mat tai visiškai be reikalo gali atimti nemažai jėgų. Jeigu jums reikia gero patarimo, pasikalbėkite rūpimu klausimu vakare.

Dvyniai – geras laikas, kadangi viskas krypsta jums palankia linkme. Neišsigąskite kliūčių, šiandien jos bus lengvai nugalimos. Vakare susitikite su geriausiu draugu.

Vėžys – ką galite atidėti rytdienai – atidėkite, o šiandien daugiau ilsėkitės, kitaip blogės savijauta, nuotaika. Vakare galite sulaukti malonios staigmenos, geros naujienos.

Liūtas – jūsų įtaka aplinkiniams nors neregima, bet lemtinga. Tai palankus metas svarbiam asmeniniam apsisprendimui. Tiesa, jei tai susiję su meile, geriau šį galvosūkį atidėkite rytdienai.

Mergelė – gerai spręsti finansines, turto problemas. Jei šeimoje yra problemų, negalite apsispręsti dėl brangaus pirkinio, nesistenkite šiandien rasti teisingiausio sprendimo – atidėkite tai rytdienai.

Svarstyklės – tinkamas laikas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams. Galite gauti patarimą, pasiūlymą, kuris padės atskleisti dar nepanaudotus jūsų asmenybės ir jus supančių žmonių rezervus.

Skorpionas – metas ne itin palankus, atsisakykite atvirų, ryžtingų veiksmų. Ruoškite pagrindus būsimiems žygiams.

Šaulys – atkaklumu nemažai laimėsite. Tai palanki diena tvarkyti bet kokius reikalus. Taikykitės su mylimu asmeniu.

Ožiaragis – apsivalymo nuo nuodingų minčių, prisiminimų, žmonių metas. Nepraleiskite progos susitvarkyti ir išmesti visų šiukšlių iš savo gyvenimo. Antroji dienos pusė bus nuotaikingesnė.

Vandenis – pasistenkite kuo taikiau praleisti šią dieną: tai laikas, kai galite įgyti ne tik puikių sąjungininkų, bet ir ilgalaikių priešų, įtakingų konkurentų. Svarbiam pokalbiui su antrąja puse vakaras netinkamas, suskubkite pasikalbėti anksčiau arba atidėkite rytdienai.

Žuvys – jausite ir nutuoksite daugiau nei aplinkiniai, tad labiau tikėkite tuo, ką sako vidinis balsas. Gera proga ieškoti dingusių daiktų. Palanku atsiriboti ir visiškai nutraukti santykius su jums nemaloniais asmenimis.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}