Po savaitės bus aišku ar „Ventos“ mokyklos renovacija vykdoma skaidriai

Pirmąją šios savaitės darbo dieną Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis vėl sušaukė pasitarimą dėl Ventos pagrindinės mokyklos renovacijos. Pasitarime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, Statybos ir remonto skyriaus vedėjo pavaduotojas Rymantas Štakonas bei to paties skyriaus vyr. specialistas Vytautas Sutkus, Projektų valdymo skyriaus vedėja Dalia Grygolaitienė.

 

Siekiant visiško skaidrumo, į pasitarimą taip pat buvo pakviesti Savivaldybės tarybos opozicijos atstovai Kęstutis Bartkevičius ir Saulius Šiurys.

 

Praėjusią savaitę Savivaldybės meras buvo paprašęs Savivaldybės administracijos direktorių iki šio pirmadienio pateikti atsakymus į visus su Ventos pagrindinės mokyklos renovacija susijusius klausimus, kuriuos Administracijai adresuotame rašte dar birželio mėnesį iškėlė grupė rajono verslininkų. Tad šiame pasitarime ir tikėtasi juos išgirsti.

 

Administracijos direktorius Bronius Kryžius informavo, kas jau nuveikta aiškinantis susiklosčiusią padėtį, ir paprašė dar vienos savaitės, kad būtų galima padaryti išvadas ir jas paskelbti visuomenei. Atsižvelgę į direktoriaus nurodytas objektyvias priežastis, opozicijos atstovai su šiuo prašymu sutiko.   

 

{mazeikiai}

{parasas}