SENIŪNIJŲ SPORTININKAI VARŽĖSI SPORTO IR KULTŪROS ŠVENTĖJE

Sedos seniūnijos sportininkai iškovojo nugalėtojų taurę birželio 19–21 d. Palūksčio dvare Rokynė, Raseinių r., vykusioje Lietuvos kaimo sporto ir kultūros šventėje 2009. Renginio organizatoriai – Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas”. Žaidynių dalyviai jėgas išbandė krepšinio, tinklinio, smiginio varžybose, stipruoliai nepraleido progos sudalyvauti seniūnų trikovėje, galiūnų turnyre, svarsčių kilnojimo ir rankų lenkimo varžybose.

Taip pat nebuvo pamirštos daug dalyvių ir žiūrovų emocijų sukeliančios virvės traukimo varžybos, šaškių bei šachmatų turnyrai. Reivyčių seniūnijos šachmatininkai Egidijus Petrikas bei tėvas su dukra Gintaras ir Gintarė Paulauskai komandinėse varžybose užėmė 2-ąją vietą. Mažeikiškius lydėjo sėkmė rankų lenkimo, galiūnų ir smiginio turnyruose.

Dovilė Paulauskaitė rankų lenkimo važybose iki 70 kg užėmė 4-ąją vietą, Geta Rimkutė rankų lenkime virš 70 kg iškovo 3-ąją vietą. Juliui Žukauskui pavyko iškovoti  3-ąją vietą rankų lenkimo virš 80 kg varžybose. Taip pat jis užėmė 4-ąją vietą galiūnų turnyre. Smiginio komandinėse varžybose pasižymėjo sutuoktiniai Valdas ir Daiva Mišeikiai. Jie  šiose važybose užkopė į 4-ąją vietą.

Visiems varžybų nugalėtojams buvo įteikti medaliai, šventės dalyvius džiugino koncertas, diskoteka bei fejerverkai.