2010 m. Liepos 30 d. Penktadienis

211 metų diena, 30 metų savaitė.  

Saulė teka 05:23, leidžiasi 21:27. Dienos ilgumas 16:04. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +20 iki +22, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietų, 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +14 iki +16, debesuota, lietus. Vėjas vakarų, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Kas ūmai nustoja gerbęs kitus, tas pirmiausia negerbia savęs. (F. DOSTOJEVSKIS)

Sveikiname – Abdonus, Nortautus, Radviles, Donatiles.

Šiandien – Jūros diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – galite gauti džiugią žinią, gerą naujieną ar įvertinimą, Galbūt rašysite arba gausite meilės laišką, susitiksite su dominančiu žmogumi. Tačiau kiekviename žingsnyje turėsite stengtis įtikti aplinkiniams, jeigu nenorite konfliktų ir problemų.

Jautis –  kils minčių apie nuosavo būsto pertvarkymą arba imsite galvoti apie asmeninio įvaizdžio keitimą, rimtą dietą. Naujienos iš valstybinės institucijos arba užsienio privers pagalvoti apie kvalifikacijos kėlimą, stažuotę ar naują veiklą.

Dvyniai – jei pasistengsite būti mandagus ir draugiškas, jums pavyks pagerinti tarpusavio santykius, suderinti planus ir produktyviai padirbėti. Seksis sutvirtinti materialines pozicijas, kaupti kapitalą, pirkti ilgalaikes vertybes. Džiugins ir meilė.

Vėžys – iš visų jėgų stengsitės išspręsti finansinius keblumus. Yra vilties, kad padės įtakingas užtarėjas ar rėmėjas. Jei turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Arba atverkite sielą mylimam žmogui ar artimam draugui.

Liūtas – palanku gilintis į mokslus, plėsti akiratį, domėtis įstatymų pataisomis bei naujovėmis. Pagalvokite apie profesinį tobulėjimą, kvalifikacijos kėlimą. Pasistenkite būti atviras naujoms idėjoms.

Mergelė – dalykiniai pokalbiai privers susimąstyti, pakoreguoti planus. Pasistūmėsite pirmyn profesinėje veikloje, jei pasiryšite parodyti, ką sugebate, nevengsite pokyčių bei sugebėsite patraukti žmones į savo pusę, dirbti su komanda.

Svarstyklės – tikriausiai peržiūrėjimo ir naujų apskaičiavimų pareikalaus finansiniai reikalai, dalykinės sutartys. Priimkite tik brandžius sprendimus. Vakare būsite linkęs ieškoti nuotykių, dalyvauti įvairiuose renginiuose. Nusimato aistringa meilės naktis.

Skorpionas – iš ryto jausite kažkokį nematomą bloką, užkardą, trukdančią jums būti suprastam, įgyvendinti planus. Daugiau pasikliaukite savo intuicija ir patirtimi. Kažkokio sandorio ar sandėrio pasekmės gali būti ne tokios, kokių laukėte.

Šaulys – užsispyrimu galite pats save įvaryti į aklavietę. Jūsų įtaka žmonėms kur kas didesnė nei jums atrodo, tad negalite sau leisti elgtis nebrandžiai, neatsakingai. Nebėkite nuo tikrų jausmų, meilės, tvirtos partnerystės galimybės.

Ožiaragis – spinduliuosite šiltus simpatijos, solidarumo jausmus ir dėl to aplinkiniams atrodysite patrauklus, vertas pasitikėjimo ir gero įvertinimo. Finansinės bei turtinės operacijos, investicijos turėtų būti sėkmingos.

Vandenis – turėsite reikalų, susijusių su raštvedyba, korespondencija, komunikacija, transportu. Daug kalbėsite telefonu, tarsitės, derėsitės. Vakaras žada reikšmingą meilės pasimatymą, romantišką įsipareigojimą arba stiprų įspūdį, laimėjimą.

Žuvys – rutina ir artimųjų niurzgėjimas šiek tiek slopins jūsų energiją, polėkį. Pravartu paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti šeimos narių interesus. Mokėkite įvertinti šalia esančių žmonių pastangas, jų indėlį į bendrą gerovę.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}