Lietuvos automobilių rali kroso II etapo nugalėtojai – mažeikiškiai (Foto)

ralis

Praėjusį savaitgalį, liepos 17, 18 dienomis, Vilkyčių trasoje vyko Lietuvos automobilių rali kroso II etapas bei NEZ (šiaurės Europos zonos šalių) III etapas. Lietuvos rali krose dalyvavo ir Mažeikių  automobilių sporto klubas „Auto-technoma“ komanda, kuri tapo šių varžybų nugalėtoja. Mažeikiškių klubą atstovavo 4 sportininkai.

Jauniausias komandos narys, 16 metų Modestas Juodpusis, su automobiliu VW POLO, divizijoje J-1400 užėmė 1 vietą.

Nuo komandos nario nei kiek neatsiliko ir 18-metis sportininkas Vainius Žulys, kuris su tokiu pat VW POLO automobiliu, divizijoje Div-1A tapo nugalėtoju.

Praėjusių metų Lietuvos čempionas Vitalijus Plastininas  su automobiliu BMW-3 divizijoje Div-4 užėmė 2 vietą, o Ramūnas Macijauskas divizijoje Div-2, lenktyniavęs  su VW Golf automobiliu, liko 5-as.

Lietuvos automobilių rali kroso II etapo nuotraukas galite pamatyti čia.