2010 m. Liepos 08 d. Ketvirtadienis

189 metų diena, 27 metų savaitė.  

Saulė teka 04:52, leidžiasi 21:55. Dienos ilgumas 17:03. Delčia. 

Oro temperatūra dieną nuo +23 iki +25, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 5-7 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +12 iki +14, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Tinginiai visuomet nori ką nors padaryti. (L. VOVENARGAS)

Sveikiname – Vaitautus, Valmantes, Arnoldus, Elžbietas, Elzes, Virginijas, Virgas.

Šiandien – Tarptautinė alergijos diena.

Dienos horoskopas:

Avinas – palanki diena, jūsų galimybės plėsis. Priimkite gautus pasiūlymus. Šią dieną užmegztos pažintys bus laimingos. Galimas lemtingas romantiškas susitikimas.

Jautis – darbų krūvis nemenkas, bet jūs puikiai jį įveiksite. Tinka su vadovu aptarinėti veiklos perspektyvas: gautais pažadais galite tikėti. Galima imtis darbo, reikalaujančio kantrybės.

Dvyniai – ypatingas metas, kai imate suvokti, kas jums svarbiausia. Šios dienos susitikimai, priimti sprendimai ilgam nulems profesinę sėkmę. Beje, dabar gerai aukštai taikyti, daug užsibrėžti… Tai tinkamas metas imtis darbų, kuriems reikia įkvėpimo, kūrybingumo ir optimizmo. Dabar švytėsite ir sulauksite aplinkinių pagarbos, simpatijos ir palaikymo.

Vėžys – sąlyginai pasyvus metas, nesiimkite nieko nauja ir rimta. Tiesa, jums seksis, atsiras norinčių ir galinčių padėti. Stebėkite, kas vyksta, ir stenkitės kuo optimistiškiau tai vertinti. Palanki diena meilės pasimatymams. Gali atsinaujinti nutrūkęs meilės ryšys.

Liūtas – šiandien esate energingi, sumanūs, veiklūs, aplinkiniams paliekate malonų įspūdį ir nejučiomis darote įtaką jų nuomonei, pasirinkimui. Šiuo metu nuo jūsų nemažai priklauso, tad bus taip, kaip iš tiesų panorėsite.

Mergelė – galima netikėta pagalba, nelaukta dovana, pakaks dėmesio ir iš draugų, mylimo asmens. Geras laikas ir dalykiniam susitikimui, ir finansiniams reikalams tvarkyti, neverta to atidėti rytdienai.

Svarstyklės – mėginkite susitikti su žmonėmis, kurių ilgą laiką nepavyko pagauti, draugiškai, tačiau tiesiai, be užuolankų pasikalbėkite tema, kurios jie mėgina išvengti. Tik patys daug nežadėkite: nepavyks taip greit sutvarkyti numatytų reikalų, grąžinti skolos, kaip jums norėtųsi.

Skorpionas – tinka tvarkyti namų, šeimos reikalus, tai seksis labiau nei spręsti atsakingas profesines problemas. Tik neskubinkite įvykių. Palankus metas investuoti į nekilnojamąjį turtą, žemę.

Šaulys – sėkmingas laikas: jūsų nuotaika puiki, atsiras galimybių susitaikyti su draugu ar mylimu žmogumi. Antra dienos pusė, vakaras yra proga artimiau pasikalbėti su savo vaikais, spręsti šeimines ir meilės problemas.

Ožiaragis – nepriekabiaukite, nepradėkite aiškintis santykių, kol dešimtkart nepatikrinsite, ar esate teisūs. Būkite nuoširdesni savo sutuoktiniui. Neblogas laikas susitikimams su dalykiniais partneriais.

Vandenis – ieškokite kompromiso, derėkitės, mokėkite laiku nusileisti, pasiūlyti ar sutikti. Orientuokitės į kitų interesus (svarbiausia – partnerių, sutuoktinio), jei norite, kad ši diena būtų vaisinga ir smagi. Puiki proga taikiai pasišnekėti su antrąja puse dėl jums svarbaus reikalo.

Žuvys – ramybės (ar geros nuotaikos) vis dar stigs, tad mažiau galvokite apie tai, ko nenorite, kas nepatinka, netinka, ko reikia atsisakyti, verčiau pasvajokite apie tai, ko jums išties reikia.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}