Ar Mažeikiuose reikia gatvės ar aikštės pavadintos Brazausko vardu?

V. Džiugelis

Praėjusią savaitę visa šalis Amžinojo poilsio palydėjo Prezidentą Algirdą Mykolą Brazauską – žmogų, davusį didžiulį impulsą mūsų miestui. Rajono meras V. Džiugelis kreipiasi į mažeikiškius norėdamas išgirsti jų nuomonę dėl pirmojo Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos Prezidento atminimo įamžinimo Mažeikiuose.


„Ar palaikytumėte šią idėją? Jei taip, tai kokiu būdu galėtume išreikšti pagarbą bei padėką šiam tikrai iškiliam ir nusipelniusiam mūsų miestui politikui? Gal jo vardu pavadinti kokią nors aikštę ar gatvę? Kokią konkrečiai? O gal Jūs turite kitokių pasiūlymų? Jų aš labai lauksiu.“ – kalbėjo V. Džiugelis. 

 

Savo nuomones ir pasiūlymus kviečiame išsakyti elektroniniu paštu info@mazeikiai.lt, tel. nr. (8 443) 98 198, mob. tel. nr. 8 618 01423, interneto svetainėje www.mazeikiai.lt (šio kreipimosi komentaruose) arba tiesiog atsiųsti paštu (Mažeikių rajono savivaldybės merui, Laisvės g.8/Laižuvos g.1, Mažeikiai).

 

{parasas}