Kas ketvirtas „iPhone“ sugenda nesulaukęs dviejų metų

Bendrovė „SquareTrade“, užsiimanti „Apple“ produkcijos garantiniu aptarnavimu, paskelbė statistiką, pagal kurią beveik 26% „iPhone“ aparatų sugenda arba yra sudaužomi per pirmuosius dvejus naudojimo metus, rašo „ITWorld“.
18,1% atvejų „iPhone“ sugenda dėl naudotojo kaltės – pavyzdžiui, dėl kritimo ant žemės arba į vandenį. 7,5% atvejų aparatas sugenda dėl detalių gedimo.

Bendrovės „SquareTrade“ marketingo viceprezidentas Vincas Tsenas pavadino šį skaičių geru. Pagal praėjusių metų statistiką dviejų metų nesulaukė 31% aparatų. Statistikos pagerėjimą Tsenas sieja su praėjusių metų vasarą pasirodžiusiu „iPhone 3GS“, kuris yra patikimesnis už savo pirmtakus.

 

Taip pat „SquareTrade“ marketingo viceprezidentas tikisi, kad „iPhone 4“ sugebės pasiekti naują ilgaamžiškumo rekordą. Tiesa, ji neramina, kad „Apple“ atsisakė plastikinio korpuso ir pakeitė jį panele iš aliumosilikatinio stiklo. Norint padidinti „iPhone“ tarnavimo laiką Tsenas rekomenduoja jį nešioti dėkle.

 

Vartotojai katrais specialiai gadina aparatą, tikėdamiesi gauti už jį naują „iPhone“ modelį. Staigus tokiu atvejų padažnėjimas įvyko rinkoje pasirodžius „iPhone 3GS“.

 

www.technologijos.lt