2010 m. Birželio 28 d. Pirmadienis

179 metų diena, 26 metų savaitė.  avietė

Saulė teka 04:44, leidžiasi 22:00. Dienos ilgumas 17:16. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +22 iki +24, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +13 iki +15, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Užsispyrimas kyla iš mūsų proto ribotumo: mes nenoriai tikime tuo, ko neaprėpia mūsų akiratis.  (F.De LAROŠFUKO)

Sveikiname – Irenėjus, Tulgedus, Gaudres.

Dienos horoskopas:

Avinas – imkitės tik to, kas privalu, neskubėkite, viską darykite ramiai, apgalvodami. Iki pietų bus didesnė nesėkmių, klaidų tikimybė. Saugokite sveikatą, gerus santykius su kolegomis.

Jautis – nors dėl nieko negalite savęs kaltinti, tačiau būtent taip mėginsite šiandien elgtis. Ne dėl jūsų kaltės gali sužlugti svarbus reikalas, suirti santykiai su partneriais, mylimu žmogumi, sutuoktiniu. Pasistenkite apie nieką blogai negalvoti, su niekuo nesipykti, netvarkyti jokių atsakingų reikalų.

Dvyniai – pavojingas metas. Nesiimkite jokios atsakingos veiklos, atsisakykite neprivalomo bendravimo. Nevertėtų net per draugus tvarkyti reikalų, ypač finansinių. Galimos problemos ir dėl per didelių išlaidų ar senų skolų. Neištikimybė irgi gali virsti problema – netikėtai gali atsiskleisti tai, kas buvo kadaise.

Vėžys – rūpesčiai dėl per didelių pretenzijų, savo galimybių pervertinimo. Svarbiems susitikimams, kelionėms nėra geras metas. Netinkamas laikas priimti finansinius sprendimus, net jei iš pirmo žvilgsnio viskas atrodys nepriekaištingai.

Liūtas – gali kilti įvairių nesusipratimų dėl maksimalizmo. Jus bus lengva įžeisti, įskaudinti, išvesti iš kantrybės, tiesa, kad patys erzinate aplinkinius – galite nė nepastebėti. Netinkamas metas su vadovu aptarti jūsų veiklos, algos perspektyvas – galite tik pabloginti situaciją.

Mergelė – nekurkite finansinių planų, neskolinkite pinigų, neinvestuokite: dabartiniams jūsų ketinimams nebus lemta išsipildyti. Būkite atidūs, kam padedate, netikęs draugas, bloga kompanija gali pakenkti jūsų ateičiai ir geram vardui.

Svarstyklės – vargu ar kas nors labai stengsis jus suprasti, atjausti, padėti. Nerizikuokite savo sveikata, pinigais ir turtu, tuomet neteks nusivilti ar patirti nuostolių.

Skorpionas – kai kas iš artimos aplinkos gali pareikšti pretenzijų, siekti aiškintis santykius. Pasistenkite kuo ramiau reaguoti į bet kokias pastabas, nepasiduoti provokacijoms. Netinkamas laikas konfliktams – laimėjusiųjų nebus. Saugokite savo gerą reputaciją.

Šaulys – iš šios dienos nieko ypatinga nesitikėkite. Būkite kuklesni, paprastesni: dideli poreikiai, nepamatuotos ambicijos, gal net pavydas, įniršis gali pastūmėti klaidingu keliu. Blogas laikas sandoriams, būkite atsargesni ir su žmonėmis, kurie bando jums įtikti.

Ožiaragis – viskas sugrįžta. Negalvokite ir nekalbėkite blogai apie artimuosius, kolegas. Jums gali būti priminta sena skola. Galimas ir nemalonus pokalbis su žmogumi, kurį kažkada mylėjote.

Vandenis – gali stigti jėgų, dėl niekų apimti bloga nuotaika. Patartina vengti bet kokio santykių aiškinimosi šeimoje – pernelyg jautriai reaguosite į priekaištus, žeis senos nuoskaudos. Antroji dienos pusė bus palankesnė.

Žuvys – viskas gali pasirodyti geriau, nei yra iš tiesų, tad nesunkiai galima suklysti tvarkant finansinius reikalus. Nesivelkite į avantiūras – nei finansines, nei meilės. Nieko nedarykite, nepriimkite sprendimų spaudžiami, verčiami ar iš smalsumo.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}