Moterų, kurios patinka vyrams, tipai

Žinia, vyrai  pagal savo prigimtį – patinai ir instinktyviai nori užkariauti kuo daugiau patelių. Todėl išradinga moteris visada sugeba išnaudoti šią vyrišką ypatybę savo tikslams. O dėl to reikia visai nedaug – būti skirtingai. Todėl kiekvienai moteriai pravartu bent retsykiais pakeisti savo įvaizdį!

O britų mokslininkai, norėdami išsiaiškinti populiariausius moterų tipus, atliko apklausą, per kurią paprašė vyrų išrinkti vieną iš pasiūlytų devynių galimų moters tipų arba pasiūlyti savo. Ir štai kokie buvo gauti rezultatai.

 

Angelas

Šios moters tipas: miela, gera, graži mergina trumpučiu sijonėliu, putliomis lūpytėmis, banguotais, ilgais plaukais ir bateliais su dirželiu. Paskui ją nutįsta vanilės aromato šleifas. Ji dievina ryškią bižuteriją ir mėgsta linksmai krizenti.

 

Lemtinga (fatališka) moteris

Ji vaikšto tik su aukštakulniais bateliais. Visados nepriekaištingai, lygiai sušukuoti ir į uodegą surišti plaukai. Ryškiai padažytos lūpos, grakšti ir pasitikinti savimi.

 

Nimfa

Vyrų akyse tai mergina-nuotykių ieškotoja, tačiau neišsiduoda esanti seksuali. Daug kas mato ją visokią: vieni – laisva palaidinuke ir plačiomis kelnėmis, kiti – aptemptu trumpu sijonėliu… Tačiau dauguma vyrų šio tipo moterį prisimena iš akių, kurios spinduliuoja kibirkštėlėmis.

 

Vergė

Tai – be iniciatyvos, paklusni, bevalė, bet kantri „pilka pelytė“.

Viršininkė

Kaip sakoma, be komentarų, kadangi sukurti tokį moters tipą galima be didelių pastangų.

Nepažįstamoji

Šio tipo moterims tinka perukas, neįprasti drabužiai ir elgesys. Bet svarbiausia – staiga pradingti po pirmos meilės nakties.

Pavyzdingoji

Ji dažniausiai apsirengusi suknele žemiau kelių, trumpai kirptais nagais, visada tvarkingai susišukavusi, dažnai su akiniais. Domisi viskuo, kas nauja. Rimta, bet ir išoriškai griežta mergina.

 

Laisvo elgesio moteris

Mėgsta nešioti prisegamas tinklines kojines, gilią iškirptę, būtinai ryškų, krentantį į akis makiažą. Taip pat nuo tokio tipo moters neatsiejamos dvi detalės: aukštakulniai ir cigaretė rankose. Keikiasi. Užtat gali patenkinti bet kurį vyro seksualinį norą.

 

Geiša

Šio tipo moteris vertina tik kas dešimtas respondentas. O 20 proc. vyrų per apklausą prisipažino, kad jie apskritai nepasigenda tokio tipo moterų.

 

{alfa2}