2010 m. Birželio 10 d. Ketvirtadienis

161 metų diena, 23 metų savaitė.  

Saulė teka 04:44, leidžiasi 21:53. Dienos ilgumas 17:09. Delčia.

Oro temperatūra dieną +20 iki +22, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +12 iki +14, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. 

Dienos mintis – Jeigu dukart pagalvosi pirma negu kartą pasakysi, pasakysi dukart geriau. (T. PEINAS) 

Sveikiname – Dianas, Liutgardas, Pelagijas, Galindus, Vingailes, Margaritas.

Dienos horoskopas:

Avinas – nepersidirbkite. Nereikėtų daug laiko gaišti dalykiniams reikalams. Neperlenkite lazdos spręsdami susikaupusias problemas šeimoje, aiškindamiesi santykius su mylimu žmogumi.

Jautis – turite puikią progą atlikti tai, ko anksčiau nespėjote, susitikti su tais, kuriuos sunku pagauti. Nestigs sėkmės ir pasitikėjimo savimi. Vakaras geras meilės pasimatymams. Beje, gali atsinaujinti senas romantiškas ar santuokinis ryšys. Šiomis dienomis besimezgantys nauji ryšiai bus susiję su jūsų praeitimi.

Dvyniai – spartos darbuose nesitikėkite, vis dėlto ši bei kita dienos padės įveikti rūpesčius, jei tik mažiau nervinsitės ir nebijosite ko nors netekti, pralaimėti. Būtina daugiau ilsėtis ir džiaugtis kiekviena akimirka.

Vėžys – palanki diena: nebus sunku rasti kompromisą, susitaikyti su draugu ar artimu žmogumi. Vakaras palankus su antrąja puse aplankyti draugus.

Liūtas – daugiau remkitės savo nuojauta, bet įsiklausykite ir į draugų nuomonę, patarimus, neatsisakykite jų pagalbos – tai padės tinkamai pasirinkti ir išspręsti kilusias problemas, nesklandumus.

Mergelė – džiaukitės savo laimėjimais, aplinkinių pagarba ir meile, tiktai nesistenkite versti kalnų: dabar reikia viską palikti savieigai. Vakaras itin tinkamas išsiruošti į svečius ar pas draugus, giminaičius. Taip pat gerai draugus pas save pasikviesti.

Svarstyklės – nepraraskite kantrybės, mokėkite laukti: palengva spręsis problemos, nesklandumai, viskas susiklostys taip, kaip jums reikia. Vakaras geras susitikimams neoficialioje aplinkoje su įtakingu asmeniu.

Skorpionas – neskubėkite prarasti vilties, tačiau kurti didelių planų irgi dar nereikėtų. Svarbius pokalbius su vaikais, artimaisiais, mylimu žmogumi, draugais ar savo vadovybe atidėkite rytdienai.

Šaulys – tinkamas laikas konfidencialiems susitikimams, susitarimams, tik neskubėkite patikėti savo paslapčių. Kita vertus, jūs galite tapti svetimos paslapties saugotoju – jumis pasitikės.

Ožiaragis – svarbų sprendimą reikėtų priimti patiems: geriau įsiklausytumėte, ką sako vidaus balsas. Nors geriausia tai atidėti rytdienai, kaip ir atsakingą pokalbį darbe ar namie. Nepiktnaudžiaukite vadovo ir artimųjų kantrybe, nes vėliau už tai sumokėsite.

Vandenis – tai, su kuo susidursite, bus susiję su skolų grąžinimu, kai tenka arba patiems už ką nors mokėti, arba ką nors malonaus gauti, ko nors gero iš kitų, galbūt nepažįstamų, sulaukti. Šiandien itin svarbu likti dosniems, neatsakyti prašantiems.

Žuvys – neblogas metas, tik venkite daug kalbėti, žadėti. Šios dienos susitikimai, išgirstos naujienos gali padėti išvysti tai, ko nenorėjote žinoti, ir pažvelgti tiesai į akis. Reikšmingų dokumentų tvirtinimą geriau atidėti rytdienai.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}