Bukmekeriai lietuviams medalių nekabina

 

Kuo mažiau laiko lieka iki Europos krepšinio čempionato, tuo daugiau klausimų kyla. Kas laimės Senojo žemyno pirmenybes, ką priskirti prie favoritų, kokią vietą užims mūsiškiai – į visus šiuos klausimus atsako varžyboms pasirengę bukmekeriai. Populiariausia internetinė lažybų bendrovė Baltijos šalyse Triobet.com skelbia, jog absoliuti Europos čempionato Lenkijoje favoritė – Ispanijos rinktinė, o sidabro medalius pranašauja Jono Kazlausko treniruojamiems jauniems ir ambicingiems graikams. Anot bukmekerių, ant prizininkų pakylos turėtų užlipti ir slovėnai.

 

Lietuviai Europos čempionate turėtų tenkintis ketvirtąja vieta. Vis dėlto jeigu toks bukmekerių argumentas sirgalių neįtikintų, tikėdami mūsiškių galimybe iškovoti auksą ir pastatę 10 litų, sėkmės atveju papildytų savo piniginę 110 litų.

 

Kiek netikėtai, labai gerai Triobet.com bukmekeriai įvertino Prancūzijos rinktinės galimybes. Nors komanda vis dar kovoja atrankos turnyre dėl paskutinės vietos Europos čempionate, prancūzams prognozuojama pirmoji vieta B grupėje (nors jiems teks varžytis su kaip niekad stipriais latviais, titulą ginančiais rusais ir vokiečiais). Maža to, prancūzams kartu su kroatais pranašaujama penktoji-šeštoji vietos galutinėje rikiuotėje.

 

Itin pajėgios sudėties į Europos pirmenybes atvykstančiai Serbijos komandai žadama septintoji pozicija, dėl kurios tektų kovoti su turkais. Rusijos rinktinės galimybės apginti titulą vertinamos gana prastai – pastačius 10 litų, laimėtumėte 30.

 

Tuo tarpu dar blogiau įvertintos Latvijos rinktinės perspektyvos. Nors Kęstučio Kemzūros ekipa deklaruoja surinkusi geriausią sudėtį per visą šalies istoriją, bukmekeriai kaimynams kartu su vokiečiais žada tik dešimtąją-vienuoliktąją vietas, o pastačius 10 litų, atsiranda laimėti 100 kartų didesnę sumą.

 

Grįžtant prie grupių etapo, bukmekeriai įsitikinę, jog lietuviams pavyks D grupėje užimti pirmąją vietą. Neblogos ir turkų galimybės kovoje dėl pirmosios pozicijos, o šeimininkų lenkų ir bulgarų šansai vertini gana prastai.

 

Tačiau spėlionės lieka spėlionėmis, o jei nesutinkate su bukmekeriais ir turite savo nuomonę, nepamirškite, kad kiekviena lažybų bendrovės klaida – nauja galimybė azartiškiems krepšinio sirgaliams!

 

www.infomazeikiai.lt