2010 m. Gegužės 10 d. Pirmadienis

130 metų diena, 19 metų savaitė.  

Saulė teka 05:25, leidžiasi 21:07. Dienos ilgumas 15:42. Delčia.

Oro temperatūra dieną +13 iki +15, debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-2 m/s. Oro temperatūra naktį +5 iki +7, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 1-3 m/s. 

Dienos mintis – Aštri kalba – vienintelis aštrus ginklas, kuris nuolat vartojamas tampa dar aštresnis. (V. IRVINGAS)

Sveikiname – Antoninus, Putinus, Sangailes, Viktorinas.

Dienos horoskopas:

Avinas – tikriausiai tapsite jautresni, labiau slėgs konkurencija, kitų nepritarimas, bet kokia kritika. Blogiausia, kad savo nepasitenkinimą galite išlieti ant artimiausių žmonių galvų. Taip patys netektumėte galimybės pasiguosti, atsiremti.

Jautis – tikriausiai pajusite didelį kūrybinį polėkį. Patartina pasportuoti arba suorganizuoti brangiems žmonėms šaunią pramogą. Pagalvokite, kaip galėtumėte įprasminti vaikų vasaros laisvalaikį. Kartu su jais paieškokite tinkamų variantų.

Dvyniai – malonumų šiandien turėsite kur kas mažiau negu pareigų. Viršininkai, klientai, užsakovai jums lipte lips ant galvos. Dėl didelio darbo krūvio ar neplanuotų nesklandumų gali nukentėti jūsų nervai, o tuo pačiu ir asmeniniai santykiai.

Vėžys – šiokių tokių išbandymų gali patirti asmeniniai santykiai. Žmonėms, su kuriais bendraujate, nekelkite per didelių reikalavimų, nesistenkite jų pakeisti. Jie vis tiek nepasikeis, o santykiai gali stipriai pašlyti.

Liūtas – norėdami pasipelnyti ar sutaupyti, galite pakliūti į nelabai malonią padėtį. Jums gali nutikti kaip šykštuoliui, kuriam tenka mokėti du kartus už tą patį dalyką. Siekite kokybės, nesielkite neatsakingai ir savanaudiškai.

Mergelė – ši diena gali būti įdomi ir prasminga. Domėsitės įvairiais abstrakčiais arba su užsieniu, aukštuoju mokslu, kelionėmis susijusiais dalykais. Tai, ką sužinosite, išties pravers. Įvairiais būdais veršitės iš užburto kasdienybės rato.

Svarstyklės – jus gali remti prie sienos dalykiniai partneriai ar klientai, reikalaudami garantijų, įsipareigojimų. Įvertinkite praeities klaidas ir dabar veikite apdairiai. Tolesnė sėkmė labai priklausys nuo jūsų patirties, lankstumo bei takto.

Skorpionas – ši diena tinkama bendravimui su įvairiais žmonėmis, susitikimams, deryboms, o labiausiai – kūrybai ir pramogoms. Patirsite nekasdieniškų įspūdžių. Turbūt sužavėsite pažįstamą ar dar beveik nepažįstamą asmenį. Saugokitės traumų.

Šaulys – mažiau galvokite apie tuos dalykus, kurie nebeturi prasmės arba yra nerealūs. Aklai netikėkite pažadais ir patys jų lengvai nedalinkite – juk juos reikės vykdyti. Kai kam dėl to gali pakvipti rimtomis problemomis.

Ožiaragis – rytas nekoks, dėl išsiblaškymo gali kilti problemų. Jei jų išvengsite, diena bus gana įprasta. Nuotaika suges tik tuo atveju, jeigu vakarėjant paaiškės, kad per mažai nuveikėte, neužbaigėte, ką privalote. Arba dėl nemalonių priekaištų.

Vandenis – jums turėtų sektis, visų pirma uždarbio srityje. Nebloga diena tvarkyti piniginius, turtinius reikalus, imti paskolą, nuomotis, išnuomoti. Kils noras puošti, tobulinti aplinką. Vis dėlto pasiskaičiuokite, kad jūsų išlaidos neviršytų pajamų.

Žuvys – rytas gana avaringas, tad būkite atsargūs. Panašu, kad šiandien pavyks atnaujinti kelis senus ryšius, iš kurių bus naudos. Gausite informacijos, kuri padės apsispręsti dėl kelionės, mokslo krypties, arba padaryti kitokį ryžtingą žingsnį, vizitą.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}