Horoskopas antradieniui 01-03

Avinas – Šiandieną jums sektis demonstruoti profesinius sugebėjimus, žinias, patirtį. Jei turite darbą, niekas netrukdys gerai dirbti ir užsidirbti. Ir, žinoma, pravartu stengtis įsidarbinti, jei tai aktualu. Atsiras dingstis svajoti apie slaptą meilės romaną.

Tauras – Laukia svarbūs susitikimai. Panašu, kad būsite pageidaujamas kiekvienoje draugijoje ir visur rasite jums pritariančių. Gali būti, kad ši diena pažers ir neužmirštamų romantiškų akimirkų.

 

Dvyniai – Šiandien judėsite tarsi iš inercijos. Kai kurie planai gali pakrikti dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių. Tačiau didesnė tikimybė, kad jūsų ramybės niekas nesutrikdys ir nieko neprarasite. O gal net kažką gausite iš slapto gerbėjo.

 

Vėžys – Būsite imlus informacijai, tad seksis mokytis. Gali nudžiuginti pavykęs komercinis susitarimas. Susirūpinimas įvairiais reikalais nė kiek nesumažins jūsų jausmingumo, dėmesingumo kitiems. Galite sulaukti meilės prisipažinimo.

 

Liūtas – Jeigu kuriate ar pertvarkote savo verslą, domėsitės kreditų teikimo tvarka, prekyba lizingu, pavyks nemažai ką išsiaiškinti. Ir kitiems galite būti naudingas dėl sugebėjimo tarpininkauti bei sumaniai tvarkyti pavestus reikalus.

 

Mergelė – Teks vikriai suktis, jei nespėjate atlikti skubių darbų, išpildyti pažadų. Atkreipkite dėmesį į reklamą, informaciją – galite išgirsti kažką jums svarbaus. Tikėtini komplimentai, meilės pažadai. Neužsisvajokite prie vairo.

 

Svarstyklės – Peržiūrėkite savo planus, išsiaiškinkite, kas jums svarbiausia. Jei dvejojate, prioritetą teikite artimiesiems, namams. Panašu, kad jums pavyks kažkuo įtikinti šeimos narį arba pastarajam – jus. Galbūt kažkuo praturtinsite namų interjerą.

 

Skorpionas – Tai gali būti aistringa ir įspūdinga diena. Pasižymėsite kūrybingumu, geru humoro jausmu. Mintys suksis apie meilės romantiką, nuotykius. Galimas pakvietimas į šaunų renginį, pasimatymą. Galite sublizgėti kokiu nors talentu.

 

Šaulys – Būsite darbštus ir reiklus. Galbūt iš pagrindų tvarkysite darbo aplinką ar darysite pakeitimus versle, namuose. Pravartu susidaryti nuoseklesnį veiklos planą. Galite gauti dalykinį pasiūlymą. Panašu, kad tuo pasirūpins jums neabejingas asmuo.

 

Ožiaragis – Jausite intelekto ir energijos pakilimą, bet neperlenkite lazdos, nes jūsų sveikata ne geležinė. Turbūt mėginsite apie save priminti žmogui, kurio nepajėgiate pamiršti. Galite įklimpti į meilės romaną, patinkantį asmenį provokuoti nuotykiui.

 

Vandenis – Tikriausiai tvarkysite finansinius reikalus. Galimas susirūpinimas dėl draudimo, muitų, skolų. Jei pasistengsite, nesunkiai išsiaiškinsite nesklandumus ir rasite kompromisą, susiderėsite. Tačiau širdį gali žeisti nerealizuotos meilės viltys.

 

Žuvys – Diena bus informatyvi, turininga. Galbūt paaiškės jūsų tolesnė perspektyva arba apie tai galvosite, analizuosite visus „už” ir „prieš”. Jei kils juridinių klausimų, neatidėliodamas kreipkitės į teisės žinovą. Galite gauti meilės laišką iš toli.

 

Šaltinis: vytautus.com