Moters charakterį galima nustatyti iš jos kojų pirštų

Žinom britų gydytoja homeopatė Imre Somogyi daugiau nei penkiolika metų taip sėkmingai tyrinėja savo pacientų kojų pirštus, kad tuo net susidomėjo šeimos psichoterapeutai ir seksologai. Daktarės Somogyi tvirtinimu, norint nustatyti moters charakterį, pakanka atidžiai ištyrinėti jos kojų pirštus. Pasak jos, ideali pėda dar nereiškia, kad idealus moters charakteris.

Atskiras dėmesys mažajam kojos pirštukui

Kojų pirštukai, gana tampriai ir dailiai prigludę vienas prie kito, liudija, kad tos moters gyvenimo principai ir nuostatos – gana apriboti ir paviršutiniški. Kitaip tariant, – prieš jus mieščionė, „fyfa“, kuri nieko kito nesugeba, kaip išnaudoti vyrus. Be to, tai ypač pasireiškia jų santykiuose. Tačiau tokios moters nedomina seksas arba jis būna paviršutiniškas, tarsi prabėgomis. Užtat labai mėgsta šantažuoti arba bausti vyrą intymių santykių nebuvimu. Tiesa, yra ir šiokių tokių pliusų jos charakteryje. Pavyzdžiui, tai – organizuota ir linkusi prisirišti natūra.

Atskiro dėmesio vertas mažasis pirštas.

 

„Jei jis lygus, vadinasi, moteris įsitikinusi, kad seksas – tai natūralus, net žaismingas dalykas, – tikino Samogyi. – Be to, tokia moteris išradinga, aistringa ir iniciatyvi lovoje. Mėgsta palepinti partnerį neįtikėtinomis glamonėmis. O jei mažasis pirštas tarsi užlinkęs į vidų, panašus į kablį, tai reiškia, kad seksas – ne svarbiausias dalykas jos gyvenime. Smailėjantis mažojo piršto galiukas, kai itin mažai nago – tai ženklas, kad moteris turi daug moteriško hormono estrogeno. Todėl tokia moteriai dažniausiai nepakanka vieno partnerio“.

Plono kojos piršto savininkei sunku rasti bendrą kalbą su kitais

Pasak kojų pirštų tyrinėtojos, itin stambus ir storas didysis kojos pirštas – plepumo ženklas. Kaip bebūtų keista, bet tas pirštas „giminiuojasi“ su kalbos aparato genais „АН2K“ , kurie atsakingi už smegenyse susiformuojančius nervinius audinius, kad kalba būtų rišli. O pernelyg plonas didysis pirštas liudija, kad tai moteriai sunku rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis.

Po didžiojo piršto kitas, šalia esantis pirštas nusako, ar moteris sugyvenama, ar ne. Jei tas pirštas ilgesnis už didįjį pirštą, tai moteriai labai būdingas nuosavybės ir egoizmo jausmas vyro atžvilgiu. Todėl nelengva su tokia moterimi ne tik sugyventi, bet ir išsiskirti. Mat ji bet kokia kaina stengsis nepaleisti savo „antrosios pusės“. Be to, skandalų, intrigų ir persekiojimo vyrui neišvengti.

Jei visi pirštų galai tarsi įlinkę „kabliu“, tai tokios moters charakteris – nervingas, net agresyvus, daranti problemas net iš smulkmenų. Todėl geriau tokios moters vengti ir išsirinkti partnerę su lygiais kojų pirštais. Kojų pirštų specialistės tvirtinimu, plonus kojų pirštelius deformuoja ne avalynė, o noradrenalino perteklius, kuris išsiskiria dideliais kiekiais tokiems žmonėms.

 

{alfa2}