Pristatytas "greitos gamybos" sniegas

Klimato kaita ir nykstančios žiemos ne visiems žmonėms sukelia liūdesį ar mintis apie gamtą – kai kam tai dar vienas būdas užsidirbti pinigų. Tad nieko keisto, jog rinkoje jau pasirodė „greitos gamybos“ sniegas, skirtas nostalgiškiems klientams, kurie po kalėdine egle norėtų pajausti bent saujelę tikro sniego imitacijos.

Turbūt nekeista, jog tokią gana įdomią, bet praktiškai mažai vertingą prekę sumąstė Kinijos įmonė – tiksliau, Honkonge įsikūrusi kompanija Toys Brando. Ji neplanuoja konkuruoti su sniego gamybos mašinomis, kurios aprūpina sniego danga ištisus slidinėjimo takus. Kompanija nusitaikė į individualius ir sentimentalius vartotojus ir būtent jiems siūlo DIY iSnow produktą (kainuojantį ne taip ir daug – $4).

 

Iš principo, gamybos esmė yra nesudėtinga – nusiperkate pakuotę, panašią į paprasčiausius ledus ir į ją įpilate vandens. Sniegas gimsta akyse. Tiesa, kokios medžiagos naudojamos, kompanija bent jau kol kas neatskleidžia, tačiau garantuoja, jog sveikatai jos nekenkia. Na, bet skanauti šiuo dirbtiniu sniegu nepatariama.

Įdomiausia, jog sniegas yra daugkartinio naudojimo – kai jo nebereikia, galima tiesiog sudėti atgal į pakuotę ir sudžiovinti. Vanduo išgaruoja ir medžiaga virsta į pirminę būseną. Vėliau, iš naujo įpylę vandens, turėsite naują sniego porciją.

Ir kaip jums „dirbtinės žiemos“ galimybės? Nors praktiškumo nedaug, bet reikia pripažinti, jog idėjų žmonėms nestinga.

Šaltinis: technologijos.lt