2009 m. balandžio 22 d. Trečiadienis

112 metų diena, 17 metų savaitė.

Saulė teka 06:00, leidžiasi 20:36. Dienos ilgumas 14:36. Oro temperatūra dieną nuo +14 iki +16, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 0-2 m/s.

Dienos patarimas – Didžiausia  gyvenime laimė – žinoti, kad esi mylimas. (V. Hugo)

Dienos prietaras – Norint, kad Jūsų nenužiūrėtų pikta akis, įsisekite sau į drabužį žiogelį, o namuose įsmeikite adatą prieš duris.

Sveikiname – Adalbertus, Jurgius, Vygailes, Daugaudus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.28 3,42 2.94 1,52
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,24 2.90

1,50

 

Dienos vaizdelis.

 

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Šiandien jums itin rūpės intrigos, paslaptys, slapti nuotykiai. Vis dėlto reali sėkmė bus nelengvai pasiekiama. Stenkitės nepervargti, vengti triukšmingų susibūrimų, antraip pablogės savijauta. Neverta rizikuoti dėl trumpalaikės avantiūros.
    
Tauras (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
Puikus metas įvairiems susitikimams, kolektyviniams darbams bei aptarimams, organizacinei veiklai. Tačiau gali kiek sujaudinti finansinių, turtinių reikalų eiga. Galbūt teks gudriai derinti nebesutampančius interesus.
     
Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
Demonstruoti, ką sugebate dalykinėje srityje, bei flirtuoti su kolegomis ir klientais seksis kuo puikiausiai. Tačiau kažkam gali nepatikti jūsų lyderystė, populiarumas. Be to, gali kiek „streikuoti” kompiuteris arba automobilis.
     
Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
Šiandien tiktų tvarkyti nekasdieniškus reikalus, ypač juridinius ir mokslo. Šiokie tokie trikdžiai nusimato kelionėje ar ruošiantis jai. Galbūt kažkur vėluosite, ką nors pamiršite. Stenkitės būti atidus, ypač už vairo ir su pinigais, dokumentais.
    
Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
Tikriausiai nesijausite pakankamai saugus materialine, finansine prasme. Vis dėlto gera diena planiniams darbams. Dėl naujų projektų galite susidurti su kliūtimis, tačiau jas įveikti bus įmanoma. Mažiau plepėkite apie savo nuotykius.
    
Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
Šiandien jus gali kažkuo nustebinti dominantis asmuo, gerbėjas arba vaikai. Būkite labai diplomatiškas bendraudamas, net jei pašnekovai tokie nebus. Galbūt atgausite skolą, nepriemoką, bet vakaro pramoga gali pareikalauti dar daugiau.
     
Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
Jei netrokštate per daug, viskas seksis neblogai. Mokėkite gerbti kitus žmones, venkite familiarumo. Gali būti, kad kai kurios vėlyvo vakaro naujienos, žinios nenudžiugins arba negausite nekantriai laukiamos informacijos.
     
Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
Diena praeis maloniai bendraujant. Galite išprovokuoti meilės avantiūrą. Pagalvokite, ar jums reikia vienadienio nuotykio. Labai tiktų siekti tikro ryšio. Tikėtina kūrybinė sėkmė, laimė loterijoje. Seksis auklėti ir lavinti vaikus.
    
Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
Neskubėkite žavėtis tuo, ką menkai išmanote, o jums primygtinai kažkas siūlo, mėgina įpiršti. Nekoks metas pasiduoti svetimai įtakai, ypač jei jaučiate, kad tuomet pasielgtumėte ne pagal savo principus. Vakare tiktų pasportuoti, pašokti.
     
Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
Šiandieniniai kontaktai bus malonūs, padrąsinantys. Galbūt gausite gerą žinią. Vis dėlto labiau kontroliuokite savo kalbą, venkite atvirai plepėti, ypač apie tai, kas susiję su šeimyniniais reikalais. Nedalinkite apgaulingų pažadų.
    
Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
Gali atsirasti naujas uždarbio šaltinis. Tikėtinas naudingas verslo kontraktas. Jei norite išvengti nemalonių netikėtumų asmeniniuose santykiuose, nesielkite egoistiškai. Dalinkitės rūpesčiais, pareigomis, ne vien malonumais.
     
Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
Pinigų, turto ar asmeninių santykių klausimas gali tapti opus ir skubus. Reikėtų susitarti su aplinkiniais dėl bendro veiksmų plano. Dėl savo emocionalaus elgesio, atjautos aplinkiniams galite tikėtis romantiškų akimirkų, spontaniškos aistros.

 

 

www.vytautus.com