2010 m. Balandžio 15 d. Ketvirtadienis

105 metų diena, 15 metų savaitė. 

Saulė teka 06:20, leidžiasi 20:20. Dienos ilgumas 14:00. Jaunatis.

Oro temperatūra dieną +12 iki +14, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį +1 iki +3, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 2-4 m/. 

Dienos mintis – Kiaulė miega – auga mėsa, žmogus miega – auga skola. (KINŲ IŠMINTIS)

Sveikiname – Gemas, Vilnius, Vaidotes, Modestus, Anastazijus, Liudvinas.

Dienos horoskopas:

Avinas – nesistenkite užbėgti už akių dabar vykstantiems įvykiams ir nepradėkite aiškintis svarbių tarpusavio santykių prieš laiką. Toks bandymas gali sukelti neprognozuojamas pasekmes, pastatyti šaltą nepasitikėjimo sieną.

Jautis – galimi piniginiai praradimai arba atradimai. Tai priklausys nuo to, kokiu būdu tvarkysite finansinius reikalus. Jei nuosekliai ir taupiai, graužtis neteks, o jeigu kils ūpas rizikuoti, išlaidauti, piniginė stipriai ir negrąžintinai suplonės.

Dvyniai –  būsite linkę daryti strategines klaidas, dėl to ne viskas pavyks taip, kaip norėtųsi. Tačiau gali kilti naujų minčių ir idėjų, kurios tikriausiai pravers ateityje. Arba kažkuria prasme pasitarnaus solidus, įtakingas pažįstamas.

Vėžys – didelius tikslus įgyvendinti šiandien būtų sudėtinga, trukdytų biurokratiniai suvaržymai ir kitokie sunkumai. Galima nebent preliminariai šį tą aptarti. Jei gyvenimas slenka įprastine vaga, rimtesnių problemų išvengsite.

Liūtas – noriai bendrausite ir traukte trauksite aplinkinių dėmesį, lengvai pelnysite jų palankumą. Neblogas laikas atnaujinti senas pažintis, aptarti dalykinius reikalus, ateities planus.

Mergelė – šiandien nesipriešinkite likimui, nes veltui eikvosite jėgas. Susidūrę su konservatyviais ar priešiškais žmonėmis, pasitelkite į pagalbą malonią šypseną, išradingumą. Labiau rūpinkitės sveikata, ją saugokite.

Svarstyklės – šiandien sužinosite tai, kas jus senokai domina, tik kažin ar jums tai patiks. Gali būti, kad reikalo ar santykių išsiaiškinimas neatneš palengvėjimo. Netgi gali prisidėti rūpesčių. Galbūt teks prisiimti papildomą atsakomybę.

Skorpionas – labiausiai rūpės turtiniai ir piniginiai reikalai, įvairūs pirkiniai. Ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę, ko nusipelnę. Jei tai pozityvi patirtis, praturtinantys dalykai, tuomet tai lems šaunias perspektyvas.

Šaulys – kasdienybė jus erzina, jaučiatės pavargę nuo monotoniškumo. Imkitės kūrybinio darbo arba susiorganizuokite sau nedidelę pramogą. Galima nauda per reklamą, dalykinius ar draugiškus kontaktus.

Ožiaragis – stengsitės įtikinti kitus tuo, kad jūsų poelgiai nesiskiria nuo kalbų. Panašu, kad tai nelengvai seksis. Jautriausiai reaguosite, jei jūsų nesupras artimi žmonės. Neverta nervintis: pasukę galvą ir pamiklinę liežuvį galiausiai pasieksite, ko trokštate.

Vandenis – gali tekti rimčiau pasirūpinti vaikais arba prisiimti atsakomybę už meilės nuotykio pasekmes. Tikriausiai sulauksite gerų rezultatų, jei užsiimate kūrybine veikla, organizuojate pramogas, renginius ar juose reiškiatės, dalyvaujate.

Žuvys – vis labiau į jūsų sąmonę skverbsis naujas polėkis, nauji planai. Tačiau prireiks didelių pastangų, disciplinos ir organizuotumo, kad būtų pasiekti norimi darbų rezultatai. Neskubėkite įsipareigoti, jei ne visos sąlygos jums aiškios.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}