Horoskopas trečiadieniui 08-10

Avinas – Be aiškios priežasties galite greitai pavargti. Imkitės tik neatidėliotinų reikalų ir būkite atidesni: gresia klaidos dėl nesusikaupimo arba patiklumo. Raskite laiko pailsėti vidury darbo dienos.

Tauras – Su blogiu vieni nepakovosite. Šios dienos sėkmė priklausys nuo mokėjimo išgirsti tai, kas garsiai nepasakyta, perskaityti tai, kas neparašyta, taip pat įvertinti varžovus (laukite klastos) ir sutuoktinį.

 

Dvyniai – Pasistenkite susikurti ramesnę aplinką – ne laikas rizikingiems veiksmams, atsakingoms dalykinėms kelionėms, susitikimams. Nepriiminėkite finansinių sprendimų. Labiau pasitikėkite sutuoktiniu, mylimu žmogumi.

 

Vėžys – Nors nestigs erzinančių dalykų, sugebėsite nuo jų atsiriboti. Būtų gerai, jei nepristigtų blaivumo vertinant savo galimybes, perspektyvas. Venkite konkrečių įsipareigojimų – žadėkite, kurkite naujus projektus, tiesa, geriau abstrakčius, neapibrėžtus.

 

Liūtas – Šiandien rimta veikla neužsiimkite, bet renkite būsimų žygių pagrindus. Ne laikas su šefu kalbėtis apie karjerą. Tiesa, į finansinius pažadus galima nekreipti dėmesio.

 

Mergelė – Esate ties permainų slenksčiu ir šios dienos mintys, susitikimai, pokalbiai turės įtakos jūsų ateičiai. Ieškokite bendraminčių – jų parama, pagalba ateityje ne kartą taps lemtinga.

 

Svarstyklės – Taikus pasyvumas dabar – pati geriausia taktika: neturėtumėte pamiršti, kad šiandien nesate stiprūs, o priešiškai nusiteikusių asmenų tiktai daugės. Siekite, kad jus supantys žmonės jums linkėtų tik gero.

 

Skorpionas – Nepriiminėkite jokių konkrečių sprendimų tvarkydami piniginius ir turto reikalus – šiuo metu jums gali stigti informacijos ir garantijų. Tačiau verta planuoti būsimus veiksmus iš esmės.

 

Šaulys – Paaiškinkite savo partneriams, kokia jūsų nuomonė apie pinigus, išlaidas ir ištikimybę, – atviras pokalbis padės išvengti galimos nemalonios staigmenos antrą savaitės pusę. Ar ne laikas įteikti meilės dovaną?

 

Ožiaragis – Šiandien optimistinis mąstymas jums itin naudingas. Tinka priimti ilgalaikius finansinius ir karjeros sprendimus. Pasistenkite ką nors malonaus pasakyti artimiesiems, mylimam žmogui, draugui. Tai gera diena nuoširdžiam pokalbiui su draugu, tėvais.

 

Vandenis – Neskubėkite, nurimkite, dėl nieko neišgyvenkite – tai laukimo metas, kai kaupiamos jėgos ir patirtis. Ryt būsite darbingesni, o šiandien, ko gero, nieko nespėsite.

 

Žuvys – Dvilypė diena – lyg ir viskas gerai, bet jausite, kad kažkas ne taip. Artimiausiu metu išties tikėtinos problemos darbe ar sveikatos pablogėjimas. Kad to neįvyktų, įsiklausykite į savo vidinį balsą, ir jei kas nors negerai, imkitės priemonių.

 

Šaltinis: vytautus.com