Horoskopas trečiadieniui 03-30

Avinas – Aplinkinių rodomas palankumas, dėmesys skatins norą imtis iniciatyvos, siekti pripažinimo. Tačiau labai lengvai galite tapti apkalbų bei intrigų objektu arba susipainioti romantiškuose pasirinkimuose.

Tauras – Šiandien teks įtemptai dirbti, kad galėtumėte įrodyti savo reikalingumą bei sugebėjimus. Galbūt dalyvausite renginyje, kur svarbus bus jūsų socialinis statusas arba kūrybiniai, sceniniai įgūdžiai. Gauti tiek naudos, kiek tikitės, turbūt nepavyks.

 

Dvyniai – Nebloga diena kontaktams, renginiams, pramogoms. Tikriausiai gausite reikalingą informaciją, išgirsite svarbią naujieną ar susitiksite įdomų žmogų. Kita vertus, padaugės išlaidų dėl mylimo žmogaus, vaikų užgaidų ar poreikių.

 

Vėžys – Jums nerimą kelia būtinybė priimti atsakingus sprendimus. Mažai kalbėdamas, o daug klausydamas ir gilindamasis, šiandien galite apčiuopti aktualios problemos sprendimą, užsitikrinti slaptą palaikymą. Neskubėkite „atskleisti kortų“.

 

Liūtas – Būsite nusiteikęs reikšti jausmus, dalintis žiniomis, naujienomis, patarimais. Jus gali aplankyti meilė ar žavios svajos. Galbūt gausite kvietimą į pasimatymą ar draugų susitikimą. Vienas pašnekovas padarys jums stiprų įspūdį.

 

Mergelė – Galimybė svajonę paversti tikru laimėjimu priklauso ne vien nuo jūsų asmeninių norų bei pastangų. Slapta protekcija žada naudą, bet įsipareigosite pasielgti ne visiškai moraliai. Noras kažką gauti pigiai ir lengvai vis dėlto kainuos.

 

Svarstyklės – Šiandien gali tekti reklamuotis, bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti organizacinius reikalus. Galbūt gausite neblogą žinią, būsite pakviestas į pokalbį dėl darbo, į svečius, pristatymą ar pan. Tačiau laukia rimta konkurencija, oponavimas.

 

Skorpionas – Šiandien pajusite didelę būtinybę tvarkyti nuomos, finansinius, žemės ar būsto nuosavybės, individualaus verslo reikalus. Pasisaugokite sukčių ir pats nesukčiaukite. Į paviršių gali iškilti jūsų arba artimo žmogaus melas, klasta.

 

Šaulys – Šiandien netrūks įvykių, naujienų. Galite užmegzti naujų ryšių arba susitikti su senais draugais, gerbėjais, patirti pramogų. Galbūt prieštaringų jausmų sukels mylimo žmogaus pasiūlymas, jo elgesys. Abejosite, ar pasiduoti pagundai.

 

Ožiaragis – Kūrybinė, intelektinė veikla pareikalaus daug pastangų, bet jūsų energija nenueis veltui – tuoj ims ryškėti rezultatai. Pasistenkite, kad galintieji prisidėti prie projekto neliktų nuošalyje. Nusimato intriguojamas pasiūlymas, slapta meilės intriga.

 

Vandenis – Turbūt mėginsite įkūnyti savo seną svajonę arba atnaujinti meilės ryšį. Dėl jausmų šėlsmo bus gana sunku susikaupti, todėl neapsikraukite praktiškomis užduotimis. Jei eisite į „aklą“ pasimatymą, nesitikėkite per daug, kad nenusiviltumėte.

 

Žuvys – Pravartu koreguoti gyvenimo būdą, keisti mitybos įpročius, jei jie nevykę. Nepamirškite, kad rimtesniems pokyčiams reikia daug laiko ir valios. Romantiška intriga sužadins erotines fantazijas ir viltis jas realizuoti.

 

Šaltinis: vytautus.com